Новорічний переполох: як Енергодар готується до свята?

Новорічний переполох: як Енергодар готується до свята?

Новий рік. Стільки тепла, родинного затишку, здійснених мрій дарує нам це свято. Всі люди планети хоча б на хвилинку стають безмежно щасливими. Новий рік – це нові можливості, перемоги і зростання, це новий етап життя.

Головним атрибутом Нового року завжди залишається зелена красуня. Відкриття ялинки в Енергодарі супроводжувалося яскравим святом. На цей раз запалювати вогники на лісовій принцесі довірили найменшим жителям міста. Діти разом з казковими героями пройшли квест-випробування: співали, танцювали, заряджалися позитивними емоціями. Найактивніша малеча отримала подарунки. Енергодарську ялинку дійсно видно звідусіль. Адже її прикрасили різнокольоровими вогниками, величезними кульками, чудернацькими іграшками. До речі, головні прикраси виготовили школярі власноруч.

Відкриття ялинки в Енергодарі супроводжувалося яскравим святом.
Відкриття головної ялинки міста Енергодара

Вперше в місті з’явилися головні герої Нового року – Дід Мороз зі своєю Снігуркою.  Увечері, прогулюючись сквером, можна зануритися у справжню казку.

Вперше в місті з’явилися головні герої Нового Року - Дід Мороз і Снігурка
Дід Мороз і Снігуронька- головні прикраси Енергодару

Кожен житель Енергодара готується до новорічного дійства з маленьким трепетом у серці і великим бажанням справжньої казки. Та до сих пір салат олів’є, концерт по телевізору і привітання президента залишаються головними розвагами українців.

Проте Енергодар сповнений новорічними заходами і концертами. Майже кожен день відбуваються різноманітні свята для наймолодших, школярів і дорослих. Новорічна ніч теж не пройде без сюрпризів. З десятої вечора до чотирьох ранку біля ПК «Сучасник» лунатимуть хіти , аби кожен зустрів Новий рік з прекрасним настроєм.

Колектив МедіаЦентру бажає вам, аби гучні пісні і відчуття свята супроводжували вас усе життя, аби новорічні подарунки стали повсякденними, аби те дитяче відчуття справжньої казки не полишало вас навіть у дорослому віці, аби ніхто не підклав свиню у рік Свині. Будьте щасливі, а головне,  ЗДОРОВІ!

Валерія Бабич, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр, Енергодар

Читайте также: В Енергодарі колектив “Атоменергомаш” відсвяткував професійне свято

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X