У парку Перемоги з’явився новий фонтан пам’яті В’ячеслава Тищенко

Для більшості енергодарців будь-якого віку одним з улюблених місць відпочинку є парк Перемоги Запорізької АЕС. Ошатний, чистий, затишний, зі спортивними, дитячими й сценічними майданчиками, музеєм військової техніки під відкритим небом,  тінястими доріжками вздовж озера –  цей парк не соромно показати й гостям нашого міста. Свого часу він став даниною поваги і вдячності ветеранам Другої світової від тодішнього директора ЗАЕС В’ячеслава Тищенко. На жаль, він пішов з життя, але пам’ять після себе у городян залишив велику.

У парку Перемоги з’явився новий фонтан пам’яті В’ячеслава Тищенко
Новий фонтан у парку Перемоги – пам’яті В’ячеслава Тищенко

В свою чергу, його традицію продовжили старші сини В’ячеслава Тищенко – Олександр та Олексій, які в пам’ять про свого батька зробили городянам ще один подарунок – новий пішохідний фонтан  в парку Перемоги. І його урочисте відкриття відбулося сьогодні, 1 червня.

Саме на перший день літа припадає свято – День захисту дітей. Тож, відкриття фонтану стало чудовим подарунком малечі, яка разом з батьками прийшла до парку. Працівники культурно-ділового центру ЗАЕС організували для них чудову розважальну програму з іграми, піснями, конкурсами і навіть «міжпланетними мандрами».

А  від фонтану дітлахи взагалі в захваті! Бо ж в спекотний день їм дали можливість трошки охолонути під струмочками води, які, на великий подив малечі, з’являлися наче з нікуди. Тож, подарок справді гарний. І ми радіємо від того, що кожного року в парку Перемоги з’являються цікаві чи корисні новинки, які ще більше його прикрашають.

Урочисте відкриття фонтану в Енергодарі відбулося 1 червня
Працівники культурно-ділового центру ЗАЕС організували для дітей програму

Кожного року в парку Перемоги з’являються новинки

МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X