Нові тарифи на холодну воду та каналізацію, розвиток медицини в Енергодарі – основні теми засідання виконкому

На черговому засіданні виконавчого комітету Енергодарської міської ради, яке відбулося 21 жовтня, було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності міста.

В Енергодарі затвердили нові тарифи на холодну воду та каналізацію

Одне з них стосувалося встановлення КП «Тепловодоканал» нових тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів. Востаннє тарифи на ці послуги затверджували у квітні 2019 року – з того часу значно  зросла вартість деяких його складових, зокрема електроенергії, мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

Тож з 1 січня 2022 року за холодну воду енергодарцям необхідно буде платити 13,91 грн/м3 (діючий тариф – 12,99 грн/м3), а за каналізацію – 23,70 грн/м3 (діючий тариф – 20,82 грн/м3). Всім споживачам необхідно буде укласти договори з КП «ТВК» про надання послуг за новими розрахунками.

Також рішенням виконкому встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ВП «Запорізька АЕС». Це стосується підприємств та організацій, розташованих на території промзони: 27 споживачів по водопостачанню та 11 – по водовідведенню. Тож з 1 січня наступного року тариф ЗАЕС з централізованого водопостачання для таких споживачів становитиме 28,27 грн/м³ (підвищення на 8,8%), а на послуги з централізованого водовідведення – 80,53 грн/м³ (підвищення на 10,4%).

Не обійшлося на виконкомі і без медичних питань. Зокрема, члени виконавчого комітету погодили зміни до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я міста, які передбачають фінансування витрат на придбання медичного обладнання та виконання ремонтів у приміщеннях медзакладів.

Так, пропонується передбачити кошти у сумі 2,2 млн грн з міського бюджету та 500 тис. грн з обласного на придбання у цьому році цифрової рентгенівської системи, а саме ще одного флюорографа для СМСЧ. Таке придбання дозволить охопити всі категорії пацієнтів та розділити потоки здорових  відвідувачів та тих, хто хворіє на COVID-19.

Також передбачено 3,82 млн грн для проведення у 2022 році капітального ремонту трьох пасажирських ліфтів в КНП «СМСЧ». До програми включено і витрати на проведення капітального ремонту та заміну вікон головного корпусу з поліклінікою, реконструкцію приміщень будівлі колишньої швидкої допомоги на вул. Молодіжній, капремонт 5-го поверху відділення реанімації і інтенсивної терапії з оперблоком СМСЧ. Крім того, триває поточний ремонт приміщень 7-го поверху поліклініки для дорослих, де планується розмістити рентген-систему та мамограф.

Ще одне медичне питання стосувалося оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина», першим етапом якого має стати формування конкурсної комісії.

Також члени виконкому погодили проєкт змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту, якими передбачається преміювання (100 тис. грн) заслуженого тренера України, тренера-викладача з веслування на байдарках та каное Сергія Снежка.

На засіданні затвердили вже четвертий та останній в цьому році перелік застрахованих осіб на отримання так званої карантинної допомоги з міського бюджету приватним підприємцям та найманим працівникам. Всього цю допомогу у розмірі 6000 гривень отримали 428 осіб на загальну суму 2 млн 568 тис. грн.

Члени виконкому також затвердили Положення про притулок для утримання безпритульних тварин на території Енергодара. Передбачається, що у притулку тваринам надаватиметься фахова ветеринарна допомога, а також проводитиметься їхня стерилізація. Всіх чотирилапих візьмуть на облік та зареєструють. Відшкодування витрат здійснюватиметься за рахунок міського бюджету та інших джерел. Притулок планується створити в структурі КП «Центр досугу «Промінь», а  розміщуватиметься він на території промислової зони міста з дотриманням всіх санітарних норм.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський «морський вовк» Олександр Кошовий: життя пліч-о-пліч з водою,…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X