Нові тарифи «Тепловодоканалу» вступили в дію за рішенням суду! (ОНОВЛЕНО)

За інсайдерською інформацією, яку щойно отримав МедіаЦентр, керівництво комунального підприємства «Тепловодоканал» таки знайшло спосіб,  як  «поставити на коліна» все місто!

Нам стало відомо, що КП «ТВК» звернулося до суду з приводу визнання незаконним рішення тієї славнозвісної сесії, що тривала більше 15 годин, і на якій нові тарифи від «Тепловодоканалу» були відмінені. Тепер же суд в рамках розгляду справи якось підозріло швиденько і надто вже охоче став на сторону комунального підприємства, в якості запобіжного заходу призупинивши рішення сесії і тим самим надавши «ТВК» можливість запустити в дію свої тарифи! Мабуть, тому комунальники і почали масово розсилати платівки вже з новими розцінками.

Рішенням суду нові «драконівські» тарифи «Тепловодоканалу» вступили в дію!
В Енергодарі нові тарифи«Тепловодоканалу» вступили в дію за рішенням суду!

Тож,«профспілковому діячу» Івану Сороці таки вдалося протягнути своє питання, нехай і в обхід депутатського корпусу та комісії, яка була створена для аналізу розрахунків цих скандальних тарифів.Щоправда, запобіжний захід – то ще не є кінцеве рішення суду. Тож впевнені, що громада ще боротиметься.

Читайте також: В Енергодарі вантажівка застрягла в ямі на дорозі

Мысли посетителей
 1. Сергей :

  да кто без счетчиков устанавливайте счетчики при любых обставах уже такой халявы не будет кто бы не победил а то выходит куча народу прописано и даже счетчики не поставили конечно будут большие суммы

  1. Серж горелый :

   Умник а ты не думал что у некоторых семья большая с маленькими детьми и по твоим счетчикам выходит еше больше. А так да у тебя Генниальная идея

   1. Сергей :

    заводить большую семью много детей нужно быть мужчине самодостаточным а так вон в магазине презервативы продают

 2. никита :

  пауля ля музику и хуана сарачина на гиляку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X