Енергодарці обурені підвищенням тарифів

Минуло декілька тижнів з того дня, коли влада Енергодара самовільно прийняла рішення про те, що тарифи на воду і тепло від комунального підприємства «Тепловодоканал» будуть підвищені і зростуть від чотирьох до шести разів. Наразі не можемо назвати точні цифри, адже на засіданні виконавчого комітету не прозвучало ніяких розрахунків та даних, окрім фрази «РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО».  Енергодарці,  переважно літнього віку, обурюються такому значному підвищенню. Багато з жителів нашого міста жаліються, що не спроможні сплачувати суми, які будуть нараховані в платіжках.

«Тепловодоканал» знущається над нами!  - енергодарці про підвищення тарифів
Енергодарці шоковані різким підвищенням тарифів

Під час нашого опитування, жителі Енергодара ледь не зі сльозами на очах говорять про «копійки», які вони отримують для життя. Містяни  шоковані таким рішенням, та навіть не уявляють, як тепер будуть виживати – в прямому сенсі цього слова.  На жаль, енергодарці ще не оговталися від бурхливої діяльності компанії МДЛ, а тут вже нововведення «Тепловодоканалу» змушує їх знову з острахом дивитися в майбутнє.

Фото

Жителі Енергодара зі сьозами на очах говорять про підвищення тарифів
Енергодарці обурені підвищенням тарифів на воду та опалення

Енергодарці налякані тим, що стоять на краю прірви. Влада міста, бюджет якого налічує величезні кошти, просто знущається з населення, вважають вони. Жителі Енергодара через Медіа Центр звернулися до діючої влади з наболілими проханнями, та сподіваються, що їх, нарешті, почують.

Що буде далі,  залишається загадкою для всіх енергодарців. Але ми сподіємося, що цинізм  місцевої влади все ж таки має межу. Адже дивлячись на розгублених пенсіонерів нашого міста, які рахують копійки на хліб, тільки у безсердечних не прокинеться елементарна людяність.

Дар’я Климак, Михайло Веселов, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі виконком за лічені хвилини підняв тарифи для населення!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X