Нові співочі перемоги енергодарського колектива «Джерело»

Перемоги non stop не дивлячись на карантин! Енергодар багатий на талановиті творчі колективи. Один з них –  зразковий художній колектив ЕНВК №1 «Джерело». До його складу входять вокальна та танцювальна групи. Співучі зірочки розпочали новий рік із перемогами. Одразу у двох заочних обласних конкурсах!

Співучі зірочки з «Джерела» привезли до Енергодара чергові перемоги
Співучі зірочки з «Джерела» привезли до Енергодара чергові перемоги

Щорічний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Україна – це ми» проводився в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина». І вперше – в онлайн форматі. В ньому взяли участь понад 150 дітей зі всієї області. За словами заступника директора з виховної роботи ЕНВК №1 Світлани Чекамової,  вихованці вокальної групи «Джерело» на чолі з керівником Валентиною Войцеховською готувалися сумлінно. Через карантинні обмеження  репетиції проходили дистанційно за допомогою всіх можливих засобів зв’язку. Неодноразово співали по відеоконференції. І навіть відеоролик на конкурс зі своїм виступом записали з першого разу.

Журі конкурсу високо оцінило майстерність енергодарського колективу. А народна пісня «Дума про землю», що її заспівали дівчата Ксенія Доля, Анастасія Паламарь, Поліна Тендеренко, Анна Андрух  та Карина Лойко, принесла колективу беззаперечне «золото».

За участь в конкурсі «Україна – це ми» енергодарське «Джерело» отримало 1-е місце
За участь в конкурсі «Україна – це ми» енергодарське «Джерело» отримало 1-е місце

Обласний заочний фестиваль-конкурс національних фольклорних колективів «Запорізький Коловрат–2020» проводиться з метою популяризації звичаїв українського народу, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного фольклорного мистецтва, пошуку та підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців.

Цьогоріч на розгляд журі були надіслані відео понад 50 вокальних та хореографічних номерів. Учасники з усієї області презентували народні пісні, танці, календарно-обрядові дійства, хороводи тощо. Серед них – два відео з купальськими піснями від енергодарського «Джерела». За талановите виконання  пісень колектив отримав друге місце.

На конкурсі «Запорізький Коловрат-2020» «Джерело» посіло 2-е місце
На конкурсі «Запорізький Коловрат-2020» «Джерело» посіло 2-е місце

«Це не перша перемога колективу «Джерело» в конкурсах. Майже кожна наша участь у фестивалях  має успіх. Високі оцінки за виступ надихають нас на нові звершення, мотивує і згуртовує. Моя мета як керівника – закохати дітей в українську пісню, привити любов до традицій і обрядів українського народу. Ми і надалі будемо з честю представляти Енергодар на різноманітних фестивалях та конкурсах. Наприклад, вже зареєструвалися для участі у пісенному конкурсі «Лірика природи».  Впевнена, що і там енергодарські юні таланти себе  покажуть з найкращого боку», – говорить керівник Валентина Войцеховська.

Редакція МедіаЦентру щиро вітає талановитий колектив «Джерело» з черговими перемогами! Дипломи за призові місця ще прямують в Енергодар, але ми бажаємо нашим  талантам не збавляти творчих обертів! 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як заклади освіти і культури Енергодара працюють в умовах локдауну?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X