Чи будуть в Енергодарі новинки шкільного приладдя від українського виробника?

Сьогодні, 13 грудня у фойє Палацу культури  “Сучасник” відбулася виставка-нарада для викладачів міста, в рамках якої було презентовано новинки українського виробництва в галузі освіти. Це різноманітне приладдя для навчання та розвитку дітей, дидактичні матеріали та меблі. Вчителі енергодарських шкіл мали змогу не просто подивитися на представлені предмети, а й спробувати, що ж пропонує вітчизняний виробник для навчання дітей.

Чи будуть в Енергодарі новинки шкільного приладдя від українського виробника?
Енергодарцям презентували новинки українського виробництва в галузі освіти

Присутні на виставці освітяни захоплено роздивлялися всі екземпляри, та, скоріш за все, встигли придивитися щось для своїх учнів.

Начальниця управління освіти Енергодарської міської ради Світлана Букреєва, нагадала вчителям, що кабінети в Енергодарських школах постійно оновлюються, і вже осучаснено 60 класів. Та, все одно, роботи ще дуже багато. Тому Світлана Михайлівна зазначила, що тепер педагоги можуть звертатися в управління освіти з пропозиціями придбати щось із презентованого приладдя, а далі справа вже за владою Енергодара – виділити кошти з бюджету.

Міський голова Павло Музика та його заступник Андрій Терентьєв, до речі, теж були присутні на виставці, і познайомилися з продуктами українського виробника особисто. Сподіваємося, що на такі корисні речі гроші будуть, і наші діти навчатимуться в комфортних умовах.

Дар’я Климак, Леонід Савченко, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Юні правознавці Енергодара змагалися в турнірі МАН

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X