Енергодарці розповіли, що нового вони хочуть бачити в місті

В Енергодарі є безліч місць, де молодь та старше покоління можуть із задоволенням провести свій вільний час. Картинна галерея, виставковий зал, парки, кінотеатр, центри дитячих розваг, піцерії та кафе. Здається, є все, що потрібно для щастя. Але, можливо, енергодарці хочуть ще щось бачити в своєму місті?

Фото

Жителі Енергодара розповіли, чого їм не вистачає в місті
Енергодарці хочуть новий басейн та гарний фонтан

Як виявилося, нічого «захмарного» енергодарцям не потрібно. Ми думали, люди почнуть говорити про Макдональдс, океанаріум або про такий омріяний, довгоочікуваний аквапарк. Але ж ні!  Жителі нашого міста хочуть просто комфортних умов. І лише деякі з них говорили, що хочуть парк розваг, де будуть атракціони для дітей, новий басейн та полагоджені фонтани.  

Жителі Енергодара хочуть, аби привели до ладу стару архітектуру
Енергодарці хочуть, аби полагодили стару архітектуру

Люди у віці говорили про комунальні проблеми та нарікали на жахливий стан під’їздів. Сумнозвісне «Місто для людей» знову фігурувало у бесідах з енергодарцями. Жителям першого під’їзду будинку по в. Центральна, 8 нічого нового не хочеться в місті. Вони мріють, аби їм полагодили старе. Нашим журналістам показали зламаний ліфт, який жителі жартівливо називають «для схуднення». Тому що в ньому відкриваються лише одні дверцята.  Влізеш – їдеш, а як ні, то йди пішки.

В Енергодарі ліфти відчиняються наполовину
В Енергодарському будинку ліфт працює наполовину

Енергодарці кажуть, що для них головне – аби у місті був господар, а його немає. А ресторани та наворочені розважальні центри – це вже другорядне. Люди хочуть спокійного життя у своєму рідному місті.  Треба тільки трохи приділити уваги вже існуючій архітектурі Енергодара та зробити з неї «цукерочку», от тоді всі будуть щасливі на 100 %.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На теплоході «М.Чалий» юні моряки Енергодара вирушили у подорож

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X