Їх стало більше: енергодарським пожежним подарували справжню “помічницю”

21 грудня 2018 р. бійці державної служби з надзвичайних ситуацій отримали 5 одиниць сучасної пожежно-рятувальної техніки з базовим шасі автомобіля «МАЗ». Машини розподілили між містами Запорізької області. І Енергодар не залишився без уваги. Рятувальники міста вже познайомилися зі своєю «помічницею».

Рятувальники міста вже познайомилися зі своєю «помічницею»
Енергодарські рятувальники отримали пожежну машину

Начальник 13-ої пожежно-рятувальної частини Олег Панасенко продемонстрував можливості автомобіля своїм колегам.  Техніка оснащена як пожежно-технічним, так і аварійно-рятувальним обладнанням. В порівнянні зі старими машинами «ЗІЛ», цей автомобіль здатен ліквідувати пожежу набагато більшого масштабу. Бак вміщує 4 тони води, а ємкість для піноутворювача – 400 літрів. Салон автомобілю розрахований на 6 рятувальників і водія.

Спеціаліст з пожежної техніки продемонстрував можливості автомобіля
Нова техніка-нові можливості. Надсучасна пожежна машина вже в Енергодарі

Враховуючи габарити пожежної машини , а це майже 10 метрів вздовж і висотою понад три з  половиною метри, слід пам’ятати про безпеку на дорозі і правила паркування біля житлових будинків, аби уникнути непередбачених ситуацій.

Тепер хвилюватися доведеться менше, адже з такою технікою будь-яка надзвичайна ситуація ліквідується швидше, вправніше, а головне безпечніше.

Читайте также: Обласне керівництво поліції оцінило можливості оновленого блокпосту в Енергодарі

Бабич Валерія, Віталій Троян, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X