Навіщо енергодарськім депутатам планшети і чи вміють вони ними користуватися?

Тридцять дев’ята сесія Енергодарської міської ради запам’ятається радше депутатам, аніж пересічним  містянам. Та й не дивно, адже можновладці отримали довгоочікувану іграшку, якою, правда, користуватися вміють ще не всі. Народні обранці вперше за довгий час  випробували електронну систему «Голос», якою оснащені планшети. І сьогодні мали змогу на практиці оцінити новинку. Кожен відреагував по-різному. У декого виникли труднощі під час голосування.  Сподіваємося, що часте використання ґаджетів  розвине навички енергодарських депутатів. Тільки би на користь міста. Є надія, що в міській раді Енергодара не буде «кнопкодавства».

Народні обранці вперше за довгий час  випробували електронну систему «Голос»
Енергодарські депутати отримали довгоочікувану іграшку – планшети для голосування

Тепер, щодо питань, які винесли на сесію .Одним із ключових  став розгляд петиції, яку зареєструвала Наталія Бочарова. Жінка пропонує створити в Енергодарі комунальний комплексний заклад реабілітації та абілітації осіб з інвалідністю.

Чи буде все ж таки в Енергодарі заклад реабілітації та абілітації осіб з інвалідністю?
Ключовим на засідання став розгляд петиції, яку зареєструвала Наталія Бочарова

В Енергодарі, враховуючи багатомільйонні надходження в міський бюджет, просто необхідно створювати такий заклад. Та під час обговорення питання, як завжди, було багато «ЗА» і «ПРОТИ», бо начебто, в нашому місті недостатньо кваліфікованих медиків, що працюють у цій сфері.

Ініціатори петиції повідомили присутнім, що у місті Вараш Рівненської області з 2013 року існує подібний заклад. Місто, так як і Енергодар, є супутником атомної електростанції. Міський голова Павло Музика пообіцяв відправити «на розвідку» у Вараш працівників, аби ті дізналися як там і що. Перейняли, так би мовити, досвід.

Павло Музика – міський голова Енергодара
Павло Музика – міський голова Енергодара

Установа для реабілітації та абілітації осіб з інвалідністю – необхідність в Енергодарі! А питання, яке підняли в петиції, надважливе сьогодні й зараз! Зрештою, депутати таки змогли дійти логічного висновку і підтримали електронну петицію одноголосно.

Установа для реабілітації та абілітації осіб з інвалідністю – необхідність в Енергодарі
Енергодарські депутати підтримали електронну петицію одноголосно

Сподіваємося, що тепер в нашому місті, нарешті, з’явиться необхідний заклад, який надаватиме якісні послуги особам з інвалідністю. Ми обов’язково будемо слідкувати за перебігом подій у цій справі.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські військовослужбовці проводять місячник безпеки на дорозі: подробиці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X