Енергодар планує придбати нову снігоприбиральну машину. Чи встигнуть до зими?

На спільному засіданні  депутатських комісій Енергодарської міської ради  4 вересня обговорювали важливе для нашого міста придбання. Директор підприємства «Комунальні системи»  Андрій Гринько звернувся до представників влади, аби ті дозволили провести тендер на купівлю автомобіля зі змінним обладнанням для ліквідації наслідків буреломів, снігопадів та  вітровалів. Оскільки зараз все ще триває період відпусток, на засіданні була присутня менша половина депутатів. Тому керівник комунального підприємства зробив інформаційне повідомлення, аби депутати мали розуміння, на що планується витратити більше 8 млн. гривень.

В Енергодарі може з’явитися сучасна снігоприбиральна машина
В Енергодар планують купити снігоприбиральну машину  «Ford»

Снігоприбиральний автомобіль «Ford» повністю укомплектований та зможе безперебійно працювати взимку на наших вулицях. Окрім того, при закупівлі великовантажного мототранспортного засобу, від компанії-виготовлювача надається фахівець, який проводить навчання по користуванню надсучасним автомобілем.

Все б добре, та часу залишається зовсім мало. Зима близько, а враховуючи погодні особливості нашої місцевості, сніг в листопаді для нас не дивина. Тому треба якнайшвидше голосувати та оголошувати тендер.

В Енергодарі на снігоприбиральну машину планується витратити більше 8 млн. гривень
Чи встигнуть до зими купити в Енергодар снігоприбиральну машину?

Без кворуму присутні депутати самовільно не можуть надати згоду на придбання. Тож деякі представники влади почали пропонувати сучасні форми голосування. Депутат Анатолій Анохін висунув пропозицію обдзвонити відсутніх, та на підставі цього провести голосування. Та Олег Гордевич запропонував більш новітній варіант: провести електронне голосування, з варіантами підтримую/не підтримую.

Депутати Енергодара самовільно не можуть надати згоду на покупку машини
Енергодарські депутати почали пропонувати сучасні форми голосування

Звичайно ніхто регламент не порушував, адже такі форми голосування поки що не прийнятні.  Одноголосно депутати підтримали лише те, що треба якнайшвидше збирати кворум, та надавати дозвіл на придбання снігоприбиральної машини. Будемо сподіватися, що депутати розуміють всю серйозність справи та все ж таки зберуться на голосування.

Дякуємо за підтримку аналітичну систему You Control.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Забудькуватість – не гріх: в Енергодарі оштрафували депутата

1 Комментарий
  1. Олег :

    и мусороуборочную надо. Позорище :стоят 10-15 чел. и метут дорогу метлами. Это город энергетиков?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X