В Енергодарі завдяки новому сервісу немовлят реєструватимуть швидко і зручно

Зробити всі документи новонародженому однією заявою. Без додаткових звернень і нескінченних черг. А ще – зекономити свій час і інколи – нерви. 

ЦНАП у дії
ЦНАП у дії

З цього тижня енергодарські батьки можуть замовити весь пакет документів на немовля в центрі надання адміністративних послуг. Для містян запрацював новий сервіс послуг «єМалятко».

Відтепер енергодарські породіллі можуть в одному місці отримати свідоцтво про народження,  інформацію про матеріальну допомогу та інше.

Енергодарський центр адміністративних послуг в середньому  обслуговує більше 350-ти клієнтів на тиждень. З введенням додаткового сервісу «єМалятко» число клієнтів зросте ще приблизно на 50-т. Адже за статистикою саме стільки немовлят в середньому народжується в Енергодарі щомісяця.

Ірина Лашко – керівниця Енергодарського ЦНАП
Ірина Лашко – керівниця Енергодарського ЦНАП

Поки, щоб замовити послугу, треба звернутися  у  відділення ЦНАП, яке розташоване за адресою  проспект Будівельників, 22. Але в планах  адміністраторів проєкту – розширити  географію розташування і стати ще ближче до населення.

Комплексний сервіс «єМалятко»  працює в Україні з 2019 року і протестований на базі таких міст, як Київ, Харків, Запоріжжя. Наразі сервіс дістався і до Енергодара. «єМалятко» діятиме на Всеукраїнській платформі «ДІЯ» і буде надаватися виключно за бажанням батьків дитини чи одного з них. Для зручності заяву можна оформити і в електронному вигляді. Але для цього потрібно зареєструватися на платформі «ДІЯ» та отримати електронний підпис.

Щоб замовити документи, батькам необхідно мати при собі  паспорт, ІНН-код, свідоцтво про шлюб та медичну довідку про народження дитини.

Іванка Тамульонок, Олександр Кириленко. МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Щоб не докучали «фифекти фікції», енергодарські логопеди вчать говорити правильно

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X