В Енергодарі з’явилась нова керуюча компанія?

В МедіаЦентр звернулися мешканці Енергодара, які повідомили про те, що 30 травня за адресою Козацька, 17-а планується проведення зборів мешканців будинку з представниками компанії «Місто для людей». Приводом до зборів, зі слів містян, стало бажання людей перейти до іншої керуючої компанії, функції якої взяло на себе ТОВ «Енергодарське муніципальне об’єднання співвласників». Його директором значиться Олександр Гороховець.

В Енергодарці хочуть переходу до нового управителя
В Енергодарі проходять збори з МДЛ

Прибувши за вказаною адресою, ми не знайшли ні єдиного свідчення того, що у дворі цього дому буде щось відбуватися. Звісно ж, зачекали деякий час, та   люди на збори так і не прийшли. А ось представники «МДЛ» на вказану годину з’явились пунктуально.

Заступник директора  зі звернень клієнтів компанії “Місто для людей” Ольга Єременко повідомила: метою зустрічі з городянами стало бажання роз’яснити  деякі подробиці переходу, бо каже, документи були складені неправильно та  з деякими порушеннями. Та й процент охочих змінити компанію в усьому домі повинен складати не менше 51%. А скільки таких людей тут зараза, їй поки що невідомо. Протидіяти переходу мешканців цього будинку до нової організації представники «МДЛ» не збираються, запевняє Ольга Єременко:

«Ось тільки процедура повинна відбутися в законодавчому руслі. Крім цього, процент приватизованих квартир у домі складає всього 27%,  що також ускладнює відокремлення будинку від міської комунальної системи в індивідуальну. Та не дає права керівнику нової компанії Олександру Гороховцю представляти  інтереси містян» – прокоментувала вона.

Енергодарські комунальники ділять місто між собою
В Енергодарі з’явилась нова управляюча компанія

В телефонному режимі ми зв’язалися і з керівником нової керуючої компанії Олександром Гороховцем. Інформацію, яку нам надали представники  «МДЛ», він заперечує.

«До роботи ми приступили 1 травня. Перед цим неодноразово проводили з мешканцями будинку  збори, бесіди, та заздалегідь, як то і повинно бути згідно законодавства, їм  був наданий проект договору для ознайомлення. На сьогоднішній день з мешканцями цього будинку заключено вже близько 60% договорів» – стверджує Олександр.

Зі слів керівника нової керуючої компанії, квитанції за комунальні послуги, які вже  отримали від нього енергодарці,  також законні. Вони нараховувались за уже виконанні послуги. Тариф у «платіжках» складає 5 гривень 9 копійок. За обслуговування  ліфтів нараховано близько 41 гривні. Окрім Козацької 17-а, обслуговуює ТОВ «Енергодарське муніципальне об’єднання співвласників» будинки за адресою Каштанова, 12, та Козацька, 25.

Також Олександр Гороховець зазначив, що непорозуміння з «МДЛ» виникло через бездіяльність міської влади. Адже, як стверджує він, документи й протоколи договорів з мешканцями будинку ним до виконкому були передані вчасно. Але влада чомусь це проігнорувала та не повідомила «МДЛ» про зміну керуючої компанії.

Наразі, ситуація виглядає наступним чином. Як виявилось, не всі мешканці дому знають про перехід до іншої керуючої компанії. Далеко не всі в захваті від послуг «Місто для людей». Та є люди, які недовірливо ставляться і до ТОВ «Енергодарське муніципальне об’єднання співвласників». Про це нам повідомили деякі мешканці будинку, з якими вдалося поспілкуватися. Поки що люди дещо розгублені.

Що буде далі у цій історії,  наразі невідомо. Та Медіа Центр буде уважно слідкувати за розвитком подій.

                                                          Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарці обурені «тимчасовим» відключенням світлофорів

Мысли посетителей
  1. Александр :

    ЭМОС молодцы! Уборка регулярно и качественно. Видно за что платим деньги. Чего не скажешь за все время управления МДЛ в нашем доме.

    1. Анонім :

      ок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X