Безлад триває: окупанти енергодарського КП «КС» знову не пустили керівництво та міську владу на підприємство

На  енергодарському комунальному підприємстві «Комунальні системи» й надалі відбувається повний безлад. Нагадаємо, що 5 травня, через відсутність на робочих місцях керівників підприємства, за розпорядженням міського голови проведена комісійна перевірка, за результатами якої виявлено безліч серйозних порушень. Того ж дня розпорядженням міського голови призначено тимчасово виконуючого обов’язки директора КП Анатолія Міронова на період відсутності його офіційного керівника. Та через окупацію території підприємства невідомою групою осіб, вільно потрапити до нього не можуть ані призначений міським головою т.в.о. керівника, ані представники міської влади. 12 травня вони в черговий раз намагалися потрапити на підприємство, та ця спроба знову не принесла результатів.

«Сьогодні я знову прибув на своє робоче місце і вкотре став свідком того, що комунальне підприємство захоплено невідомими особами у камуфляжній формі та доступ до цього об’єкту неможливий. Я і головний бухгалтер КП «КС» прибули для того, щоб забезпечити начислення заробітної плати працівникам комунального підприємства, тобто отримати необхідні бухгалтерські документи для того, щоб персонал КП «КС» не страждав через самозванців, які не виконують законні вимоги міської влади», – повідомив т.в.о. КП «Комунальні системи» Анатолій Міронов.

Т.в.о. директора КП «Комунальні системи» Анатолій Міронов
Т.в.о. директора КП «Комунальні системи» Анатолій Міронов

Т.в.о. керівника КП «Комунальні системи» та представники міської влади спробували потрапити на підприємство через контрольно­-пропускний пункт, через який зазвичай повинен здійснюватися виїзд автотранспорту для обслуговування потреб міста. Натомість виїзд заблокували колючим дротом.

«Міська влада та депутатський корпус роблять все можливе для того, щоб забезпечити нормальний робочий процес для всіх співробітників підприємства. Та нам відчайдушно заважають це робити», – підкреслив Анатолій Міронов.

Т.в.о. Анатолій  Міронов і представники енергодарської міської влади спробували потрапити на територію КП «КС»
Т.в.о. Анатолій  Міронов і представники енергодарської міської влади спробували потрапити на територію КП «КС»

Депутат міської ради Сергій Годін на законній підставі також спробував потрапити на територію підприємства, але його теж не впустили. Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Критична ситуація на КП «Комунальні системи»: реакція енергодарської влади та…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X