Незаконна торгівля біля ринку «Райдужний»: на правопорушників чекає штраф

Нещодавно  в районі міського ринку «Райдужний» по вулиці Козацькій представниками міської влади та поліції Енергодара було проведено перевірку з метою виявлення фактів несанкціонованої торгівлі. Все почалося з того, що від жителів прилеглих будинків почали надходити скарги до виконавчого комітету міської ради про те, що кожного четверга поза територією ринку продавці встановлюють прилавки з товаром.

Кожного четверга поза територією ринку продавці встановлюють прилавки з товаром
В районі міського ринку «Райдужний в Енергодарі поліція провела перевірку

Жителі Енергодара зазначають, що продавці перешкоджають проїзду автомобілів, розміщують речі на металевій огорожі нового спортивного стадіону. Більше того, торговці не дозволяють дітям грати в футбол, можуть навіть відібрати м’яч, бо, начебто, пилюка летить на товар.

Виявлено несанкціоновану торгівлю в Енергодарі: на правопорушників чекає штраф
В Енергодарі виявлено факт несанкціонованої торгівлі: правопорушники покарані

За результатами профілактичного рейду було  складено протоколи про порушення правил благоустрою. Реалізаторів буде притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Енергодарці обурені ще й тим, що директор ринку «Райдужний» Олег Ващилін ніяк не реагує на горе-продавців, хоча, на думку людей, він вже давно мав би надати їм місця для торгівлі на належній для цього території.

В той же час пан Ващилін взагалі не розуміє, чому претензії до нього, адже цим питанням має займатися поліція.

«Це не моя територія, і я за неї не несу відповідальність. На ринку «Райдужний» в мене все під контролем», – каже директор ринку.

Реалізаторів буде притягнуто до адміністративної відповідальності
Правоохоронцями було  складено протоколи про порушення правил благоустрою

Будемо сподіватися, що правоохоронці спільно з директором ринку «Райдужний» все таки знайдуть вихід з цієї неприємної ситуації, та допоможуть мешканцям Енергодара комфортно почуватися на вулицях свого міста.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарців попереджають про перекриття руху на Українській

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X