Невакцинованих до 31 січня енергодарських медиків, комунальників та місцевих урядовців відсторонятимуть від роботи

З 31 січня набуває чинності Наказ Міністерства охорони здоров’я України №2664 від 30.11.2021 року, яким розширено перелік організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19.

Енергодарські медики, комунальники та місцеві урядовці мають щепитися від коронавірусу до 31 січня, інакше їх відсторонять від роботи

Згідно з цим наказом до списку додаються працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, а також комунальних підприємств. Невакциновані працівники цих організацій з 31 січня будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусу та медичний висновок на підтвердження цього.

Як повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради, наразі питання вакцинації працівників стратегічних та комунальних підприємств перебуває на контролі міської та обласної влади. Керівникам зазначених установ доручено забезпечити облік та щотижневе звітування про рівень вакцинації персоналу

Станом на 13 січня однією дозою щеплено 59,7% населення Енергодара, двома дозами – 54,7%. Також 46 енергодарців вакцинувалися бустерною дозою.

Крім того, медики мобільної бригади здійснюють виїзні щеплення за місцем роботи працівників міських установ та підприємств. Протягом останнього тижня на Запорізькій АЕС щеплено понад 70 працівників. Всього першою дозою провакциновано 93% персоналу станції, двома дозами – 91%.

Енергодарці можуть щепитися в центрі масової вакцинації громадян, який працює на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою: просп. Будівельників, 33, перший поверх дитячого відділення (вхід з боку вул. Лісова). Центр працює у будні дні з 10:00 до 17:00, вихідні та святкові дні – з 09:00 до 13:00. Телефон для довідок: 050-436-23-49.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Хто з енергодарців може отримати додаткову або бустерну дозу вакцини від…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X