В Енергодарі з медиками “швидкої” на виклику стався неприємний інцидент

Неприємний інцидент, підсумком якого стало пошкодження дорогої медичної сумки лікарів “швидкої”, стався в Енергодарі 30 листопада. Про це, посилаючись на заступника директора СМСЧ з медичних питань Ірину Жиркову, пише сайт “Rost-info”.

З медиками “швидкої” на виклику стався неприємний інцидент

Близько першої години ночі “швидка” прибула на виклик до будинку №19 по вул. Українській. Перехожі повідомили, що на лавці біля четвертого під’їзду лежить чоловік “без свідомості”.

Як виявилося, 42-річний чоловік був п’яний. Медики привели його до тями за допомогою нашатирного спирту. Але чоловікові це зовсім не сподобалося і він почав викрикувати на адресу лікарів нецензурні вираження. Крім того, він штовхнув сумку з медикаментами, в результаті чого розбилися 16 ампул з ліками, необхідними для надання екстреної меддопомоги. Крім того, пошкодилася і сама медична сумка, вартість якої складає близько 5 тисяч гривень. 

Медики “швидкої” викликали на підмогу поліцію. Однак наразі невідомо, хто саме буде відшкодовувати вартість пошкодженого. Адже стягнути шкоду із чоловіка можна тільки через суд – сам він навряд чи захоче розщедритися.

Ірина Жиркова розповіла, що подібний інцидент – не поодинокий в роботі енергодарських медиків.

Читайте також: В Енергодарі п’яний водій “Lada” врізався в світлофор (ВІДЕО)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X