Немов у казці: енергодарська пенсіонерка прикрашає під’їзди

Дивовижні жар-птиці, прекрасні білі лебеді, чарівна лелека з лелеченятами, розкішні квіти… Віднедавна такі яскраві картини у стилі петриківського розпису прикрашають всі чотири під’їзди ОСББ «Дніпро ЕН», що знаходиться по вулиці Центральна, 16 в Енергодарі. Належать вони пензлю художниці-майстрині Наталі Євгенівни Бутенко.

Художниця-майстриня Наталя Євгенівна Бутенко
Художниця-майстриня Наталя Євгенівна Бутенко

З дитинства жінка захоплюється малюванням, займається різними видами творчості, що надає їй віри, сили і наснаги у боротьбі з життєвими проблемами і негараздами.

Пані Наталя родом з села Мала Білозерка. Все життя вона тяжко працювала: будівельницею, маляркою-штукатурницею, сигналісткою, тому «заробила» важку хворобу – спинну грижу – та інвалідність, яка на деякий час прикувала її до ліжка.   

Проте навіть така біда не змогла зломити жінку, і її потяг до творчості лише посилився. Вона екстерном закінчила курси петриківського розпису та почала професійно займатися малюванням, вести заняття дитячих гуртків у Малій Білозерці. 

Переїхавши два роки тому з рідного села до Енергодара, активна і креативна жінка не змогла сидіти склавши руки і відразу знайшла місце для реалізації свого творчого потенціалу – почала прикрашати стіни під’їздів свого дому. Наталя Євгенівна творить свої шедеври на волонтерських засадах – ОСББ надало їй лише фарби та пензлі. Майстриня каже, що працює заради творчої втіхи. А жителі будинку, в свою чергу, у захваті від роботи Наталі Євгенівни, і це мотивує її на нові звершення. Жінка каже, що хоче і надалі прикрашати під’їзди, нести людям радість.

Яскраві картини у стилі петриківського розпису прикрашають під’їзди ОСББ «Дніпро ЕН» по вулиці Центральна, 16
Яскраві картини у стилі петриківського розпису прикрашають під’їзди ОСББ «Дніпро ЕН» по вулиці Центральна, 16

Вся родина пані Наталі, а особливо її чоловік Олексій Миколайович, цілком підтримують творчі прагнення жінки. Однак малювання – це далеко не єдина грань творчої особистості пані Наталі – також вона шиє ляльок, виготовляє кошики з паперу та навіть співає у народному фольклорному ансамблі «Колорит».

Зізнаємося чесно: знайомство з Наталею Євгенівною Бутенко справило на нашу знімальну групу глибоке враження. Життєвій енергії цієї дивовижної, творчої та дуже скромної жінки, яка витримала стільки ударів долі, може позаздрити навіть молодь. Тож МедіаЦентр від щирого серця бажає пані Наталі довгих, щасливих та активних років життя, щоб її творчість і надалі радувала людей.       

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Місто у твоїй кишені» – мобільний спосіб вирішення місцевих питань…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X