Хто винен? В Енергодарі на тепломережах житлових будинків стоїть магазин

Днями в соціальній мережі Фейсбук широкого розголосу набула публікація енергодарця Сергія Годіна. В ній йшлося про те, що через неправильне розташування магазину немає доступу до тепломереж, які потребують негайного ремонту. Наші журналісти вирішили зустрітися з небайдужим мешканцем міста та дізнатися всі деталі. Виявляється, проблема існує ще з грудня минулого року.

Хто винен: в Енергодарі на тепломережах житлових будинків стоїть магазин
В Енергодарі через неправильне розташування магазину немає доступу до тепломереж

Сергій розповідає, що давно помітив, як з відкритих тепломереж «океанами» ллється окріп. Сподівався на відповідальність комунальників та влади. Що, зрештою, хоч хтось докладе зусиль, аби усунути проблему. Але ні. За півроку нічого не змінилося.

Будемо чекати, що відповідні служби якнайшвидше розберуться з проблемою
Бізнес по-енергодарськи: магазин функціонує на тепломережах житлового будинку

 У чоловіка виникли логічні запитання: хто сплачуватиме за гарячу воду, яка просто йде в ґрунт? А по-друге, хто дозволив функціонувати магазину прямісінько на тепломережах?

 Нам би теж хотілося почути відповідь на ці запитання. Адже через таку біду мешканці будинків 37, 39 та 41 по вулиці Молодіжна та багатоповерхівки №16 по вулиці Українська вже досить довго «сидять» без гарячої води. Енергодарець вважає, що ця ситуація може спричинити ще низку проблем. Наприклад, зруйнувати нове асфальтне покриття вулиці Українська.

Сергій Годін – мешканець Енергодара
Сергій Годін – мешканець Енергодара

Хочеться вірити, що міська влада цього не допустить. Бо, як стало відомо нашим журналістам зі слів очевидців, представники мерії та КП «Тепловодоканал» були на місці події незадовго до нашого інтерв’ю з Сергієм. Будемо чекати, що відповідні служби якнайшвидше розберуться з проблемою та усунуть всі незручності для містян.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі через смерть породіллі з немовлям відсторонили від посади завідуючого пологовим

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X