В Енергодарі люди незадоволенні, як недбало прокладають інтернет в будинках

Мешканці енергодарських багатоповерхівок обурені зневажливим ставленням деяких організацій, що виконують роботи з проведення до будинку мережі інтернет.  Люди кажуть, що працівники підрядних організацій, які співпрацюють з «Укртелекомом», проводячи дроти до будинку, руйнують цілісність всієї споруди.  Для прокладання  кабелю компанії – підрядники  роблять чималі отвори у стінах і міжповерхових плитах, та потім так все і залишають.  

Хаосне проведення мережі інтернет у будинках обурює енергодарців
Енергодарці обурюються роботами, які проводить «Укртелеком»

Люди  занепокоєні не тільки неестетичним виглядом під’їзду, а й «гостями» з підвалу, що без перешкод тепер потрапляють до їх   домівок через отвори, що полишили в стінах підрядники. Бо ж, за спостереженням енергодарців, питанням належної герметизації ніхто не переймається.

Роботи з прокладання кабелю мережі інтернет руйнують будинок
В Енергодарських багатоповерхівках проводяться роботи, які руйнують будинок

Ми намагалися поспілкуватися і з представниками «Укртелекому»,  от тільки відповіді на наші питання поки що так і не отримали.

Залишається лише сподіватися, що звернення людей все ж таки будуть почуті. Та будь-які роботи, що плануються в будинках в майбутньому, будуть виконуватись не лише в  інтересах замовника, а й звичайних людей.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: На ЗАЕС проводять семінар по лідерству в атомній енергетиці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X