В Запорізькій області виявили смертельно небезпечних павуків – каракуртів

Через неймовірну спеку в Запорізькій області з’явилися смертельно небезпечні павуки – каракурти. Часто небезпечних павуків ще називають Чорна вдова. Експерти кажуть, що отрута каракурта в 15 разів сильніша, ніж у гримучої змії.

У Кушугумі з’явилися смертельно небезпечні павуки
У Кушугумі з’явилися каракурти

Укус каракурта діє відразу: з’являється пекучий біль, який вже через 10-15 хвилин розповсюджується по всьому тілу. Зазвичай хворі скаржаться на нестерпні болі в області живота, попереку, грудної клітки. Серед симптомів загального отруєння: задишка, серцебиття, почастішання пульсу, запаморочення, головний біль, тремор, блювота, блідість або гіперемія обличчя, пітливість.

Для лікування застосовують протикаракуртову сироватку, допомогти може також внутрішньовенне введення новокаїну, хлориду кальцію і гідросульфату магнію, пише “Верже”.

Для того, щоб допомогти людині після укусу, слід рясно напоїти його водою і негайно відправити до лікарні.

В Запорізькій області виявили смертельно небезпечних павуків
В Запорізькій області з’явилися небезпечні павуки

Застерігаємо енергодарців та всіх жителів Запорізької області! Працюючи на городах, дачних ділянках та під час відпочинку в траві треба бути дуже бути уважними і обережними, щоб не потурбувати самого павука і його потомство. Оглядайте місця, перш ніж ступити в траву, часто перевіряйте власний одяг.

Бережіть себе!

Читайте також: Кинув недопалок на землю – готуй 2 тисячі гривень

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X