Небайдужі енергодарці: власниці ательє готові безкоштовно шити захисні маски

Так вже сталося, що захисні маски сьогодні майже на вагу золота. Та й дістати їх зараз нелегко. А в умовах коронавірусної пандемії  маска на обличчя в публічних місцях  дає надію на захист від страшної хвороби. Саме тому енергодарське ательє «Zig-Zag» оголосило про те, що готове пошити захисні маски БЕЗКОШТОВНО. Але (!) не всім.

Енергодарським пенсіонерам ательє готове пошити безкоштовно захисні маски
 В Енергодарі ательє безкоштовно шьє захисні маски

Така ініціатива поширюється на пенсіонерів та малозабезпечені сім‘ї. Також для отримання маски є одна важлива умова: треба надати матеріал. Тобто, тканину та  гумки.

 Наші журналісти зв‘язалися з власницями вищезгаданого ательє Тетяною Дягилевою та Світланою Чальцевою. Жінки повідомили, що робочий матеріал сьогодні – майже дефіцит. Тому, вони вимушені просити людей приносити з собою складові майбутньої маски. Найбільше для захисту підходять такі тканини як бавовна та трикотаж. Також майстрині зазначають, що синтетичні тканини краще не використовувати. Бо крізь них важко дихати.

Небайдужі енергодарці: власниці ательє готові безкоштовно шити захисні маски
Енергодарці діляться матеріалом для пошиву захисних масок

Власниці ательє «Zig-Zag» тішаться тому, що небайдужі енергодарці приносять свої запаси тканини та гумок на благодійність. А дехто навіть запропонував безкоштовно допомагати в пошиві. Дуже приємно, що навіть такі складні життєві обставини згуртовують містян. А не навпаки. І ми щиро вдячні енергодарцям, які, незважаючи на важкі часи, залишилися людяними і готові допомагати іншим.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи вимірюють температуру на блокпосту Енергодара комусь, окрім мера? (Експеримент)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X