Чому в Енергодарі понівечили скейт-парк для молоді?

До Медіа Центра звернувся молодий чоловік на ім’я  Володимир, який занепокоєний станом скейт – парку в Енергодарі. Він розповів нашим журналістам, що місяць тому, прогулюючись місцевим парком, помітив, як невідомі люди встановлюють парк-атракціонів. Все б нічого, але проблема в тому, що споруди монтували на тому місці, де раніше стояли трампліни для стрибків.   Металеві фігури просто вирвали з асфальту та відклали в сторону.

Скейт - парк в Енергодарі вирвали в асфальту
Енергодарці обурені, що скейт-парк вирвали заради атракціонів

Атракціони  – це, звичайно, добре, та треба ж мати совість. Одне діло, що їх просто вирвали з асфальту, а інше, що їх залишили напризволяще. Володимир обурюється, що трампліни навіть не закріпили. Тобто молодь, яка прийде покататися на скейті чи велосипеді, може отримати значні травми. Чому про це ніхто не подумав?

Скейт – парк не просто відсунули в сторону, а й не закріпили
Вирвані з асфальту трампліни ніхто не закріпив

Зараз Володимир схвильований майбутнім скейт-парку, бо, як то кажуть, зламати – не побудувати. Спортсмен розповідає, що трамплінам вже близько 10 років. Тимчасові атракціони для енергодарців у цьому місці встановлювали вже неодноразово, та скейт-парк не чіпали.  Чому трампліни раптово почали заважати цього року, ніхто не знає.

Енергодарцям встановили атракціони, а скейт - парк відсунули в сторону
В Енергодарі на місці скейт-парку встановили атракціони

Ми спробували поговорити з керівництвом комунального підприємства «Промінь», аби хоч хтось дав нам коментар щодо хаотично вирваного «з корінням» скейт-парку. Але все, що нам відповіли:  «Підстав для паніки немає. Атракціони скоро демонтують, і всі трампліни повернуть на свої місця».

Ми дуже сподіваємося на совість людей, які з власної вигоди посунули в сторону скейт-парк. Дорогі гості з атракціонами, будьте чесними, та поверніть, будь ласка, молоді улюблене місце відпочинку у належному стані!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Ремонт доріг в центрі Енергодара: графік перекриття руху

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X