Енергодарці, паркуйте свої автівки правильно: не створюйте перепон пожежникам

Робота рятувальника завжди залишається дуже важливою, вкрай необхідною та водночас  небезпечною. Від їхніх блискавичних та злагоджених дій залежить чиєсь життя та здоров’я. Та, на жаль, деякі навколишні фактори все ж впливають на швидкість та вчасність надання допомоги під час надзвичайних ситуацій.

Рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини показали нашій знімальній групі, які перепони забирають у бійців ДСНС дорогоцінний час для надання допомоги енергодарцям.

«Днями ми провели профілактичний рейд з метою виявлення проблемних проїздів та під’їздів до житлових будинків міста на наявність перешкод для руху пожежно-рятувальної техніки. Під час заходу виявлено низку таких проблемних ділянок», – розповів Павло Сергійович.

Заступник начальника 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Павло Пилінський
Заступник начальника 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Павло Пилінський

Як виявилося, в нашому місті існує чимало проблемних ділянок, а особливо у дворах багатоквартирних будинків, де автовласники постійно паркують свої машини. Та, на жаль, багато з них зовсім не замислюються над тим, що їхня автівка може стати перешкодою для проїзду пожежної техніки. Тож автовласники повинні орієнтовно знати габарити пожежних автомобілів та залишати достатньо місця для їхнього безперешкодного проїзду.

Іншими серйозними перешкодами для проїзду спецтранспорту можуть стати встановлені на проїжджій частині дворів металеві або бетонні огорожі у вигляді шлагбаумів, стовпчиків або квіткових клумб з бетону. Дерева, що жителі насаджують біля своїх будинків, в більшості випадків також перешкоджають проїзду пожежних автомобілів. Тож для вирішення цієї проблеми залучили комунальне підприємство «Міськзеленбут».

В Енергодарі існує низка перешкод для проїзду пожежно-рятувальної техніки
В Енергодарі існує низка перешкод для проїзду пожежно-рятувальної техніки

Тож перш ніж припаркувати своє авто, треба завжди пам’ятати: воно не повинно заважати проїзду пожежної техніки.

«Шановні громадяни, не будьте байдужими до чужої біди! Пам’ятайте, що кожна втрачена хвилина на маневрування пожежно-рятувальної техніки, може коштувати комусь життя!», – звернувся до енергодарців Павло Пилінський.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарських правоохоронців привітали з 6-річчям створення Нацполіції

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X