Енергодарські діти цього навчального року не повернуться до шкіл

Цього діти навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школах. Навчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.

Енергодарські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання

Про це під час проведення онлайн конференції повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, пише Osvita.ua.

Семестрові оцінки учням мають виславляти за результатами поточного оцінювання до 12 березня, а також з використанням результатів оцінюванння з допомогою дистанційних технологій навчання.

«Навчальний процес для учнів усіх класів, крім 11-го закінчується відповідно до прийнятої структури навчального року, яка ухвалюється педагогічною радою школи», – сказала Мандзій.

Окрім того, Мандзій нагадала, що враховуючи принцип академічної автономії, педагогічні ради шкіл мають самостійно визначити принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року.

Навчальний рік не завершиться лише для випускників 11 класів, які мають скласти тести зовнішнього незалежного оцінювання. ЗНО точно відбудеться. Терміни проведення залежать від закінчення карантину і можуть бути:

  • з 25 червня по 17 липня; результати не пізніше 31 липня;
  • з 17 серпня по 4 вересня; результати не пізніше 17 вересня.

Узагальнюючі терміни проведення ЗНО будуть повідомлені згодом після 11 травня. Вступна кампанія буде зміщена. Терміни також залежать від карантину.

Зазначається, що у календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік Міністерство освіти рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах провести вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019-2020 н.р. 

Читайте також: Святкування ювілею Енергодара переноситься: коли відзначимо День міста-2020?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X