Енергодарські випускники обирають навчання у рідному місті!

Енергодарський інститут державного та муніципального управління ім. Р.Г. Хеноха КПУ з першого липня відчиняє свої двері для усіх бажаючих стати студентами та отримати перепустку у світ знань.

Незважаючи на те, що вступна кампанія – це подія щорічна та здавалось б чим керівництво закладу могло б ще здивувати, але в цьому році студентів Енергодарського вишу чекатимуть приємні сюрпризи.

Енергодарський ЕІДМУ запрошує студентів до навчання
Вступна кампанія енергодарського вищого закладу розпочинається

В цьому році приймальна комісія розпочинає свою роботу з першого липня. Саме тоді почнеться прийом документів до коледжу від випускників дев’ятих та одинадцятих класів (останніх вже після здачі ЗНО). Також до цього переліку входить кваліфікований робітник, у якого є привілей вступати вже на третій курс, та з дипломом кваліфікованого робітника за рік чи півтора отримати диплом молодшого спеціаліста.

Взагалі ж прийомна комісія навчального закладу працює  протягом усього  навчального року. Більш детальні консультації від її членів абітурієнти при бажанні мають змогу отримати вже з грудня.

З 10 липня вже відкриватимуться двері не лише для вступаючих до коледжу, а й до інституту. Це ті абітурієнти, що закінчили одинадцятий клас та мають на руках результати ЗНО.

Також продовжуватиметься прийом документів з дипломами молодшого спеціаліста. Це ті абітурієнти, що закінчили коледж і мають відповідний диплом. Такі студенти вступають відразу вже на третій курс інституту.

Що ж стосується прийому документів на заочну форму навчання, то він здійснюється аж до вересня місяця. Як і в попередні роки, у виші діє гнучка система знижок.

Енергодарські виші відчиняють двері для абітурієнтів
В Енергодарі розпочинається вступна кампанія до вишу та коледжу

Щодо нововведень, про які ми вже згадували, то у цьому році Верховною Радою України була ухвалена фахова передвища освіта, що буде отримуватись у коледжах країни.

Цього року Енергодарський коледж здійснює останній набір на освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Бо з 20-го року студенти енергодарського інституту будуть отримувати вже диплом молодшого бакалавра.

В Енергодарі розпочинається вступна кампанія
Приймальні комісії Енергодарського інституту та коледжу чекають на абітурієнтів

Також Енергодарський коледж співпрацює з різноманітними організаціями  як нашого міста, так і регіону, завдяки чому студенти мають змогу проходити відразу й практику. Вже більше трьох років фахівці коледжу співпрацюють з міжнародними організаціями, що дає змогу молоді показувати свої професіональні навички на міжнародному рівні.

У цьому році інститут проводить роботу ще й з міжнародним банком, за сприянням якого на базі Енергодарського вишу проходять різноманітні тренінги.

А новинкою у цьому році стала ще й можливість навчання на спеціальності «фермер», що у нашому регіоні, на думку фахівців, матиме не малий попит та інтерес серед студентів.

Варвара Соболева, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар.

Читайте також: Бюджети Енергодара і районів поповнилися на 55,6 млн плати за землю

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X