Навчання онлайн: в Енергодарі рятувальники розповіли дітям про радіаційну безпеку

Сьогодні, 28 травня на базі Енергодарського навчально-методичного центру відбувся дуже корисний захід. Місцеві рятувальники спільно з колегами із Запоріжжя провели онлайн-урок для учнів 7-8 класів. Темою заняття була радіаційна безпека населення.

Навчання онлайн: в Енергодарі рятувальники розповіли дітям про радіаційну безпеку
В Енергодарі рятувальники провели онлайн-урок для дітей: подробиці

Під час заходу учасники обговорили питання атомної енергетики України, згадали що таке радіація та радіоактивність, повторили правила поведінки населення при радіаційних аваріях.

«Просвітницька робота з дітьми на тему радіаційної безпеки та небезпеки організована в місті на досить високому рівні. Це зумовлено не тільки тим, що в Енергодарі розташована найбільша атомна електростанція в Європі, а й тим, що педагоги постійно застосовують новітні технології, які дозволяють простою мовою розповісти про таку складну тему підростаючому поколінню», – зазначає начальник сектору забезпечення заходів із попередження надзвичайних ситуацій м. Енергодар Олексій Сидорчук.

Олексій Сидорчук - начальник сектору забезпечення заходів із попередження надзвичайних ситуацій м. Енергодар
Олексій Сидорчук – начальник сектору забезпечення заходів із попередження надзвичайних ситуацій м. Енергодар

Варто подякувати нашим рятувальникам, що, незважаючи на певні карантинні обмеження, вони проводять такі уроки з дітьми, пояснюючи їм важливі речі. Тож  юні енергодарці не просто дізналися багато цікавого, а й встигли розважитися в режимі онлайн.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар.

Читайте також: В Енергодарі відкрилися дитячі садочки. А що буде зі школами?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X