СБУ проведе в Бердянську дводенні антитерористичні навчання

Впродовж 13-14 вересня в Бердянську координаційна група Антитерористичного центру при запорізькому управлінні СБУ проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання.

У Бердянську СБУ проведе дводенне антитерористичне навчання
Навчання пройдуть в Бердянську 13-14 вересня

Як повідомляє прес-секретар обласного управління СБУ Сергій Левченко, тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних з використання спецтехніки та озброєння.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Нацполіції, ДСНС, Державної прикордонної служби, представники органів влади та місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ закликає мешканців і гостей регіону зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у місті спецпризначенців та з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб правоохоронці просять негайно повідомляти про це за номерами телефонів (061) 225-25-38 (гаряча лінія УСБУ в Запорізькій області) або 102.

Читайте также: Відео затримання торговця зброєю в Енергодарі та коментар СБУ

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X