Навчання поліцейських: енергодарську трасу перекрили через приїзд високопосадовця

У понеділок, 7 жовтня, в Енергодарі пройшли тактико-спеціальні навчання працівників місцевого відділу поліції. Про це повідомляє прес-служба запорізької Нацполіції.

Навчання поліцейських: енергодаркую трасу перекрили через приїзд високопосадовця
В Енергодарі пройшли тактико-спеціальні навчання поліцейських

За легендою, в Енергодар повинен приїхати високопоставлений чиновник. В цей час в поліцію нібито надходить повідомлення про те, що неподалік поста на трасі «Енергодар-Василівка-Бердянськ» люди на автомобілях перекрили рух єдиної автомагістралі, що веде в місто. Вони ведуть себе агресивно, викрикуючи погрози на адресу чиновника через необґрунтоване підвищення цін за комунальні послуги в Енергодарі.

Навчання поліцейських: енергодаркую трасу перекрили через приїзд високопосадовця
Працівники поліції Енергодара взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях

Під час заходу поліцейські відпрацювали алгоритм дій та взаємодію усіх служб відділу поліції в екстреній ситуації. Зокрема, приділили увагу перемовинам поліцейських із протестувальниками, діям групи блокування по визволенню захопленого правоохоронця. Також відпрацювали дії по відокремленню від іншої частини групи правопорушників організатора і двох активних учасників умовних масових заворушень, не давши їм можливість сховатися, затримання злочинців.

Крім того, в ході заходу поліцейські також провели заняття з надання домедичної допомоги.

Читайте також: Енергодарські «джурята» – призери обласної польової школи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X