На ЗАЕС провели тактико-спеціальні навчання з використанням зброї

У Енергодарі на «Запорізькій АЕС» провели повномасштабні двосторонні тактико-спеціальні навчання з використанням зброї, яка імітує ведення реального бою, за участю військової частини 3042 НГУ.

Мета навчань - це закріпити теоретичні знання та вдосконалити практичні навички групової тактики
На ЗАЕС провели тактико-спеціальні навчання з використанням зброї

Мета навчань – це закріпити теоретичні знання та вдосконалити практичні навички групової тактики дій підрозділів військової частини 3042 та перевірити ефективність стратегії захисту відокремленого підрозділу «Запорізької АЕС».

За навчаннями спостерігали представники ВП ЗАЕС, НАЕК «Енергоатом», Міністерство паливної енергетики, ДІЯРУ та начальник служби спеціальної підготовки та проти диверсійних заходів управління з охорони важливих державних об’єктів штабу ГУ НГУ.

Що стосується тренажеру лазерного двостороннього контакту, то він дає можливість відпрацьовувати навички в умовах максимально наближених до бойових. Це дозволяє проаналізувати тренування та зробити певні висновки для недопущення помилок в реальному бою. Також бійці можуть бачити свої помилки під час навчань.

У ході навчань були відпрацьовані правила знешкодження умовних порушників. Військові показали чітку організацію, злагоджені, оперативні дії та високий професіоналізм.

Читайте також: Населені пункти зони спостереження ЗАЕС отримають 61 млн субвенції

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X