Навчальний рік для школярів продовжиться до 1 липня, ЗНО – бути!

Сьогодні, 26 березня, т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій відповіла на основні питання, які хвилюють і школярів (особливо, випускників цього року), і їх батьків, і тих, хто налаштувався складати ЗНО та переймається, чи відбудуться воно взагалі.

т.в.о Міністра освіти і науки Любомира Мандзій – про освітній процес
Навчальний рік для школярів продовжиться до 1 липня, ЗНО – бути!

Тож, підсумовуючи сказане Любимирою Мандзій, маємо наступну картину. Навчальний рік у школярів в будь якому разі завершиться 1 липня (навіть якщо карантин продовжать включно на травень). Якщо ж епідеміологічна ситуація в країні протягом всієї весни залишатиметься несприятливою, діти пропущений матеріал наздоганятимуть вже у вересні. Тому доведеться добряче попрацювати. А поки міністерка рекомендує налагодити дистанційне навчання та взятися за науку вдома. Одначе нема чого вештатися по вулицям в період карантину.

Трохи можуть розслабитися хіба що учні 4-х і 9-х класів, бо підсумкової державної атестації не буде. А от 11-класникам доведеться похвилюватися, адже питання щодо ЗНО наразі найменш визначене. Ну хіба що крім того, що воно точно відбудеться у 2020 році.

Навчальний рік у школярів в будь якому разі завершиться 1 липня
Підсумкової державної атестації не буде!

Проведення основної сесії ЗНО залежатиме від того,  як довго триватиме карантин в країні. Поки що «робочою» датою для його старту залишається 25 червня. За умови, що на початку літа навчальний процес  в школах буде відновлено. Якщо ж і в перший місяць літа ми змушені будемо все ще сидіти на карантині, тоді ЗНО переноситься на серпень.

 Але Любомира Мандзій заспокоює майбутніх абітурієнтів: зовнішнє незалежне оцінювання однозначно відбудеться цього року. А українські виші вже підлаштуються під ситуацію і проведуть вступну кампанію тоді, коли результати ЗНО будуть на руках у майбутніх студентів.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі відновили торгівлю на міському ринку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X