Сімейна традиція Наталії Єжової: без медалі – ніяк!

Сьогодні ми розкажемо вам про Наталію Єжову – чемпіонку з парапауерліфтингу. На рахунку у спортсменки безліч перемог як в Україні так і за кордоном. Ще з дитинства Наталю приваблювали активні ігри. Вона хотіла стати повітряною гімнасткою і працювати в цирку. Але потім, у шкільному віці, світ дівчини перевернувся. У неї винекли дуже серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема з опорно-руховим апаратом. Та полишати спорт дівчина не хотіла.   Один знайомий, з яким Наталя зараз, на жаль, втратила зв’язок, підказав їй піти у спортзал та спробувати там свої сили.

Енергодарська спортсменка Наталія Єжова
Наталія Єжова – чемпіонка з парапауерліфтингу

Після цього Наталія Єжова почала серйозно займатися спортом та їздити на змагання за кордон.

Спортсменка розповідає, що вона поставила перед собою мету: докласти максимум зусиль, аби до неї відносилися як до звичайної людини. Перестали помічати її фізичні вади. Тому Наталія знайшла паралельне захоплення ще одним видом спорту, і там домоглася не аби яких успіхів. Це боді-фітнес, де важливий рельєф тіла. Вона перемагала у конкурсах та щоразу доводила всім навколо, що  не просто сильна тілом, а й духом.

Зараз Наталія працює тренером з фізичної реабілітації, та багато часу проводить на роботі. Жінка зазначає, що працюючи, вона отримує задоволення, бо людям допомагає.

Робота для спортсменки - справжнє задоволення
Наталія Єжова багато часу проводить на роботі

Спортсменка розповідає, як важливо мати однодумців та підтримку. Тоді легше даються нові звершення.

У Наталі є такий однодумець, звати його Микита. Хлопчина одночасно підтримка та гордість спортсменки. Дванадцятирічний син чемпіонки також має успіхи у спорті. Микита займається академічним веслуванням. І, як нам стало відомо, Наталія разом з сином мають чудову сімейну традицію – збирати медалі та грамоти на змаганнях.

«Без медалі ми ніяк. Або медаль додому привеземо, або кубок», – каже спортсменка.

Наталія Єжова з сином колекціонують медалі зі змагань
У Наталії Єжової з сином є гарна сімейна традиція

Микита розповідає, що пишається своєю мамою, вона для нього найкраща у світі. Тому, мабуть, Наталія й виглядає щасливою та закоханою у життя жінкою.

 Є люди, яким спортсменка завдячує всім, що зараз має. Це її тренер Сергій Кумейко та директор плавального басейну Олександр Клімов. Наталія Єжова розповідає, що ці люди багато в чому допомогли їй у житті.

Спортсменка вдячна своєму оточенню за підтримку
Наталія Єжова вдячна своєму тренеру за підтримку

Чемпіонка розповідає, що багато ходити вона не може. У теплу пору року жінка пересувається на велосипеді, а от взимку та восени вимушена долати нелегкий шлях на роботу. Влада вже багато років обіцяє, що вона отримає автомобіль. Та поки що дива не сталося. Наталія сподівається, що одного разу вона все ж таки сяде за кермо омріяної автівки.

Наталія Єжова мріє про автомобіль
Спортсменка мріє про власний автомобіль

Ми пишаємося жінкою, яка змогла переступити всі негаразди на своєму  шляху та показати не тільки Україні, а й цілому світу, на що вона здатна. Щиро бажаємо Наталі нових перемог та міцного здоров’я! Так тримати!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Рятувальники Енергодара найкращі: чоловіків нагородили за мужність

1 Комментарий
  1. Я :

    Уважение! Ты просто умница!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X