Чоловік з Енергодару, який опинився на вулиці, розповів, як живе зараз

Близько трьох місяців тому ми розповідали вам історію одного з жителів Енергодару, який був змушений жити у під’їзді багатоповерхового будинку,  фактично, під дверми своєї квартири. І це  у той час, коли за стінами тієї самої домівки знаходиться його сім’я.

Опинившись на вулиці, чоловік шукав прихистку де тільки міг. Ночувати доводилося навіть просто неба. Достукатися до сім’ї Дмитра Юрійовича не в нас, ні в його сусідів так і не вийшло. Та за допомогою небайдужих людей чоловіка було відправлено у реабілітаційний центр в одному з сусідніх сіл району.

Зачекавши деякий час та давши йому період на адаптацію, ми, як і обіцяли в попередньому сюжеті, вирішили дізнатися, як  зараз почуває себе чоловік, подивитися на умови його проживання. Та, найголовніше,  почути про його подальші плани на життя.

Енергодарець що опинився за вулиці розповів як живе зараз
Медіа Центр відвідав центр де знаходиться чоловік що мешкав у під’їзді

Приїхавши до центру, ми були  приємно здивовані. Бо зміни, що відбулися з іще учорашнім мешканцем вулиць, як то кажуть, просто на обличчя. Чистий одяг, відсутність неприємного запаху, щира посмішка, блиск в очах… Та, найголовніше  в нього з’явилося житло, де він почувається в безпеці. Дізнавшись що журналісти їдуть саме до нього, Дмитро Юрійович вирішив поспіхом навіть поголитися, щоправда, від переживання трохи порізався. Але в цілому його вигляд справив на нас гарне враження.

На питання, чи не ображають  його у реабілітаційному центрі, та як взагалі йому  зараз живеться, чоловік відповідає, що все добре. Відношення хороше. Поганих людей, каже, поруч з ним немає. Розповідає про харчування, та  як проводить вільний час.

 А от коли ми спитали, чи  приїздить до нього хтось із рідних, відразу засмутився. Від керівництва центру нам стало відомо, що за весь час, що чоловік у них перебуває, ніхто ні разу так його і не відвідав. Сам же Дмитро Юрійович, у силу тих наслідків, що принесла йому колись отримана серйозна травма голови,  на цю тему  лише фантазує. Нам він розповів, що його відвідують багато хороших друзів, і донька з онукою бувають також регулярно.

На питання про плани на майбутнє відповів, що  мріє про те, як повернеться додому. Та ось тільки чи відбудеться це коли небудь і чи буде в нього власний дім, нажаль, невідомо.

Чоловік, що опинився на вулиці фантазує про те, як до нього приїжджають діти
Покинутий чоловік мріє про те, що повернеться до сім’ї

З розповідей  людей, які знаходяться зараз поруч, стає зрозуміло: за Дмитром Юрійовичем потрібний постійний догляд. Після випадку з травмою голови від дуже часто щось та й забуває.

По господарству, в силу  своїх можливостей, намагається  допомагати:  десь наколоть дрова, десь скопає город. Але буквально кожен його крок потребує постійного нагляду, бо інколи поводиться, як дитина.

У центрі поруч із чоловіком знаходяться люди, які також опинилися у складних життєвих обставинах. Хтось намагається побороти наркотичну чи алкогольну залежність, а  комусь, як нашому герою, немає куди піти. На сьогоднішній день всі ці люди і є для нього сім’єю. А ось чи згадають про нього ті, хто повинен  насправді піклуватися, покаже час.

Читайте також: В автобусі Енергодар-Подове помер чоловік похилого віку

Варвара Соболева, Сергеій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X