Нашої допомоги потребує 13-річна мешканка Кам’янки-Дніпровської Вікторія Полянська

Нашої допомоги потребує зовсім юна дівчинка Вікторія Полянська, яка разом з батьками проживає у місті Кам’янка-Дніпровська.

Нашої допомоги потребує 13-річна Вікторія Полянська
Нашої допомоги потребує 13-річна Вікторія Полянська

Від народження дівчинка мала серйозні проблеми зі здоров’ям. Лікарі встановили дитині страшний діагноз: важкий декомпенсований  вроджений шийно – грудо – попереково – крижовий С-подібний кіфосколіоз з попереднім зміщенням і колапсом грудного відділу хребта і ЦНС.

Боротися за життя Вікторії допомагають її батьки, які вже 13 років намагаються поставити свою донечку на ноги. Пройшовши через велику кількість обстежень, аналізів та лікарів, на жаль, позитивного прогнозу у вирішенні проблем зі здоров’ям донечки в Україні родина так і не отримала.

На щастя, за кордоном знайшовся єдиний лікар, який погодився зробити Вікторії таку досить серйозну операцію на хребті, яка включатиме в себе низку складних етапів.

На сьогоднішній день загальна вартість операції та післяреабілітаційного періоду складає 73 000 $!!! Доклавши всі зусилля, батьки Вікторії вже мають половину коштів на лікування доньки. Але потрібно ще так багато!

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти дівчинці та її родині назбирати необхідну суму для проведення операції!

Реквізити на фінансову допомогу: картка ПриватБанку 4149 6293 4148 2636 (мати Полянська Анна Вікторівна). Телефон матері: 099-118-07-63.

Тільки об’єднавшись разом ми зможемо поставити маленьку, світлу дівчинку на ноги і подарувати їй можливість радіти життю у здоровому тілі!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська тяжкохвора вчителька потребує допомоги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X