Наші – кращі: дайджест перемог енергодарських спортсменів

Енергодарські спортсмени знову порадували своїми перемогами та вдалими виступами. Детальніше – у нашому дайджесті.

Прославлена енергодарська каноїста, неодноразова чемпіонка світу та Європи з марафону, Людмила Бабак відзначилася на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках та каное, який проходив з 3 по 6 червня у польському місті Познань. Як повідомляється на сторінці Федерації каное України у Фейсбуці, Людмила виборола бронзову медаль на дистанції 5000 м на каное.

Каноїстка Людмила Бабак виборола «бронзу» чемпіонату Європи з веслування

Загалом українці поставили особистий рекорд на чемпіонаті Європи з веслування, здобувши загалом 8 медалей: 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові. Це найкращий результат нашої збірної за всю історію.

Проявили себе і енергодарські легкоатлетки. Так, з 3 по 5 червня в Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 років народження, на якому змагалися 760 учасників з усіх областей України. Енергодарські спортсменки Марина Балаховцева та Марія Жаховська представляли Федерацію легкої атлетики Запорізької області. Про це повідомляє пресслужюа міської ради.

Легкоатлетки Марина Блаховцева та Марія Жаховська – призерки чемпіонату України

У метанні списа з результатом 38 м 14 см Марина Балаховцева посіла друге місце, а Марія Жаховська здобула «бронзу» з результатом 35 м 85 см.

У штовханні ядра Марина Балаховцева посіла третє місце (її результат – 13,12 м), а Марія Жаховська стала п’ятою з результатом 11,85 м.

Приводом для гордості стали й виступи енергодарських футболістів. З 30 травня по 2 червня у Бердянську пройшов Всеукраїнський турнір FCH CUP2021 з футболу 9х9 серед юнаків. Як повідомляється на сайті міськради, у змаганнях взяли участь 16 команд з різних областей України, серед яких – енергодарська футбольна команда ДЮСШ ВП ЗАЕС «Енергія» (тренер – Сергій Ліпатніков).

Футболісти «Енергії» не зазнали на всеукраїнському турнірі жодної поразки!

На змаганнях наша команда не зазнала жодної поразки! На серії післяматчевих пенальті футболісти «Енергії» уступили лише один м’яч команді «Спартак» з Мелітополя.

За результатами турніру кращим воротарем став Матвій Бажан, а капітан енергодарської команди Андрій Трапезніков – кращим снайпером.

Учасники змагань отримали медалі та пам’ятні подарунки.

Минулий тиждень виявився насиченим і для вихованок СК «Витязь». Після довгої перерви 5 червня юні гімнастки виступили на Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Astra» у  Запоріжжі і відразу завоювали 3 золотих, 2 срібні та 3 бронзові нагороди. У своїх вікових категоріях перші місця вибороли Єлизавета Терентьева, Арина Піщуліна та Єлизавета Велика, другі місця посіли Марина Анопченко та Вероніка Зарубина, а треті місця – у Аліни Новікової, Аліни Сердюк та Юлії Камишньої. Дівчаток нагородили цінними призами, медалями та грамотами.

Учасниці Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Astra» з Енергодара

А наступного дня, 6 червня, другий склад команди взяв участь у змаганнях з художньої гімнастики «Spring melody», які також відбулися у Запоріжжі. На турнірі виступили команди з Бердянська, Нікополя, Дніпра, Маріуполя, Павлограда, Кривого Рогу, Запоріжжя та Енергодара.

Наше місто представляли 10 гімнасток різного віку. Місця розподілилися наступним чином: 1-е місце – у найстаршої вихованки Софії Кулік, 2-е місце посіли Поліна Кезля, Поліна Прокопенко, Аліна Моісеенко та Меланія Плотникова, а почесне 3-є місце – у Дар’ї Ситнік, Софії Примак, Євгенії Лапошиної, Христини Вільямовскої, Софії Лаврик та Єлизавети Пивоварової.

На змаганнях з художньої гімнастики «Spring melody» енергодарські зірочки показали високі результати

Щиро вітаємо енергодарських спортсменів та їхніх тренерів з чудовими виступами! Ви – наша гордість! Так тримати!