Чудовий початок: в Енергодарі у 2020 році вже зареєстрували шлюб та народилася двійня

2020 рік активно увійшов у життя людей. Хтось змінив роботу, придбав автомобіль, про який мріяв, а в енергодарців навіть поповнилися сім’ї. Так, 1 січня в пологовому будинку нашого міста на світ з’явилася чудова двійня хлопчиків. Разом з ними, з початку року, в Енергодарі народилося аж 14 малят, – розповідає начальниця Енергодарського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Віта Бормаченко.

Віта Бормаченко – начальниця Енергодарського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Виявляється, енергодарські матусі й татусі називають своїх діток чудовими українськими іменами. В цьому році популярними іменами стали Марія, Христя, Варвара, Павло, Кирило, Дмитро. Ім’я – це велика спадщина, яка формувалася та збиралася нашими предками протягом багатьох століть.

Віта Вікторівна поділилася з нами цікавим спостереженням: у 2018 та 2019 роках в Енергодарі народилася однакова кількість дітей – 427. Приємним, вже у новому 2020 році є й те, що офіційно з’явилася перша сім’я. А от минулорічна статистика розлучень – сумна. Розірвали свій шлюб приблизно 250 пар. Натомість, зареєстрували – 412.

У 2019 році в Енергодарі розірвали свій шлюб 250 пар
В минулому році в Енергодарі одружилося  412 пар

Будемо сподіватися, що прийдешній рік буде позитивнішим у цій справі. Тим паче, гарних календарних дат у 2020 дуже багато. Тож, давайте краще створювати сім’ї, аніж розлучатися.

Віта Бормаченко згадує цікаві випадки, які зустрілися їй на роботі. Каже, що була пара, яка досить довго прожила подружнє життя, потім розлучилася. А через деякий час, знову, одружилися. А ще, реєстрували свій шлюб люди, яким по 70 років. Бажаємо молодятам щасливого подружнього життя та шаленого кохання. Не дарма кажуть, що коханню всі віки покірні.

Також, мало хто знає, що в Енергодарському РАЦСі можна провести «незвичайне» весілля. Наприклад, ювілейне. Подружжя може замовити церемонію на різну дату сімейного життя. Коли 5 або 50 років разом. Віта Вікторівна каже, що може навіть виїзну церемонію влаштувати нареченим. Та, поки що, такі весілля в Енергодарі не дуже користуються попитом.

А ще, спеціально для тих, хто не хоче чекати цілий місяць, доки опрацюється заява, в Запоріжжі можна скористатися послугою «Шлюб за добу». Ніяких особливих умов для реєстрації шлюбу за 24 години немає. Окрім того, що за експрес-весілля треба заплатити трошки більше грошенят.

Тому шановні енергодарці, ми бажаємо вам кохати та бути коханими, і нехай рейтинги одружень в нашому місті будуть зашкальними!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Екс-керівництво енергодарського КП «ТВК» підозрюють у перевищенні службових повноважень

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X