Хай буде світло: в Енергодарі нарешті повністю відновили електропостачання

Більше доби тривали роботи з відновлення електроживлення частини будинків Енергодара. Найдовше цього довелося чекати жителям семи будинків: по вул. Українська, 2, 4, 6, 8 та просп. Будівельників, 32, 34, 36.

Проте наразі електропостачання в місті повністю відновлено, а аварійну ситуацію ліквідовано. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Дмитро Орлов. Він вибачився перед містянами за незручності та нагадав про стан електричних мереж 1-2 мікрорайонів, який в останні роки тільки стрімко погіршується. «Як наслідок, аварії на мережах трапляються все частіше, а усунення їх наслідків стає все тривалішим і складнішим», – зазначив мер.

В Енергодарі нарешті повністю відновили електропостачання
В Енергодарі нарешті повністю відновили електропостачання

«Вчора, близько 12.00, через аварію відключилися одразу 16 ЗТП. Колектив КП «Комунальні системи» невідкладно почав протиаварійні відновлювальні роботи. І вже до кінця робочого дня 15 із 16-ти ЗТП були введені в експлуатацію. Тобто, з інтервалом в 30 хвилин-годину фахівці змогли один за одним відновлювати електропостачання в будинках. У всіх, крім тих, що потрапляють в ЗТП-9. Саме там виявився найбільший обсяг робіт. І люди безперервно працювали з 12 години дня до другої години ночі. Відпочили буквально 3-4 години і знову повернулися до роботи. Яку продовжували протягом всього дня 29 грудня. Тому вони безперечно заслуговують на повагу і вдячність за свою роботу!

Тепер з приводу «чого так довго». На ЗТП-9 через коротке замикання згоріли і проводи, і ізолятори. Замінили. Будь-які роботи, тим більше ті, що пов’язані з напругою та небезпекою, мають суворий регламент. І обов’язково супроводжуються випробовуваннями з залученням  високовольтної лабораторії. Кожен кабель містить 3 жили. На випробовування однієї йде не менше 30 хвилин. От і рахуйте час… Врешті, кабелі випробовування на велику напругу пройшли. А от ізолятори – ні.  Після заміни знову необхідно було провести випробування», – написав у своєму пості Дмитро Орлов.

Міський очільник також зазначив, що подібні аварії траплятимуться, доки мережі в 1-2 мікрорайоні не пройдуть реконструкцію і модернізацію. Але, як запевняє мер, ця наболіла проблема, яка не вирішувалася роками, наразі знаходиться в пріоритеті у влади та буде вирішуватися.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи зайвий енергодарській медицині мільйон? Місто повертає державні гроші

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X