Енергодарська лікарня має перспективу залишитися без керівника: результати напруженої наради

9 вересня заступник міського голови Андрій Терентьєв провів публічну нараду з головою комісії з припинення функціонування державного закладу СМСЧ №1 Андрієм Бредихіним та членами його команди. М’яко кажучи, нарада була дуже напруженою. Андрій Альбертович був обурений непрофесійною діяльністю Андрія Бредихіна, хоча на нього мали великі надії.

Андрій Альбертович був обурений непрофесійною діяльністю Андрія Бредихіна
Нарада була дуже напружено

Андрію Вікторовичу заступник міського голови поставив дуже багато запитань, на які, на жаль, той не мав відповіді. Вони стосувалися планування бюджету на 2020 рік, закупки медичного устаткування та реєстрації земельної ділянки, що знаходиться на території лікарні. Пан Бредихін обрав варіант відмовчуватися. Але це ще більше дратувало Андрія Терентьєва.

Заступник міського голови поставив дуже багато запитань Андрію Бредихіну
Андрій Бредихін обрав варіант відмовчуватися

Найбільше «запахло смаженим», коли мова зайшла про кадрову політику. В міській лікарні катастрофічно не вистачає медичного персоналу, особливо висококваліфікованих лікарів. Андрій Вікторович не має повноважень втілювати у життя якісь глобальні зміни у закладі, яким керує. Тому що він не директор, а тільки голова комісії з припинення функціонування даного державного закладу. Та, мабуть, пан Бредихін заплутався і дозволив собі зайвого – звільнювати працівників.

Андрій Терентьєв запропонував Андрію Бредихіну звільнитися
Андрій Бредихін не має повноважень втілювати у життя якісь глобальні зміни у закладі

Андрій Альбертович запропонував Андрію Бредихіну також написати заяву на звільнення, та, зрештою, все-таки дав час виправити все, що той наробив, переоцінюючи свої можливості. Вибачитися перед тими лікарями, яким він чомусь вказав на двері, та якнайшвидше вирішити питання розподілу бюджетних коштів на новий 2020 рік. Також Бредихін повинен розібратися з усіма протермінованими закупівлями та ліцензіями. Якщо Андрій Вікторович не перестане гратися з вогнем і не зрозуміє всю серйозність завдань, які на нього покладено, то є перспектива, що зовсім скоро його місце займе хтось інший… 

Дар’я Климак. Денис Скачок, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Чого досягли в Енергодарському Центрі первинної медико-санітарної допомоги за рік?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X