Наповнюваність класів у школах Енергодара – найвища в області

Сьогодні, 9 червня, у виконкомі відбулася чергова робоча нарада з питань роботи закладів освіти та культури міста. Про це інформує пресслужба Енергодарської міської ради. 

На сьогоднішній день до дитячих садків вийшли 1100 дітей. Закритих на карантин груп в ДНЗ немає, але на коронавірус хворіють 2 вихованця. Від COVID-19 вакциновано 70 освітян, а також 30 осіб, задіяних в роботі пунктів зовнішнього незалежного оцінювання.

До речі, цьогорічна кампанія ЗНО проходить без порушень та надзвичайних ситуацій. 10 червня на базі ЕНВК №5 відбудеться тестування з біології, а 15 червня на базі ЕНВК №1 та №5 – з географії.

Наразі триває прийом документів дітей для вступу до перших класів, вже зареєстровано 482 майбутніх школярика. Начальниця управління освіти Світлана Букреєва зазначила, що наповнюваність класів у школах Енергодара – найвища в області (в середньому 27-30 учнів на кожен клас).

Наповнюваність класів у школах Енергодара – найвища в області
Наповнюваність класів у школах Енергодара – найвища в області

З 1 вересня, відповідно до Закону України «Про освіту», всі класи загальноосвітніх навчальних закладів міста (в тому числі багатопрофільного ліцею) повністю перейдуть на українську мову навчання. Виховний процес в дитсадках також організовано на державній мові. 

З 7 червня школярі пішли на літні канікули, тож для організації корисного та цікавого дитячого дозвілля продовжують працювати позашкільні заклади освіти. Центр туризму, краєзнавства та спорту проводить численні спортивні заходи та історико-краєзнавчу робота, організовуються одноденні та багатоденні походи по Запорізькій області. Всього до занять залучені 293 вихованця. Також на базі ЦТКС працює еко-школа, де займаються 150 дітей. Клуб юних моряків «Екватор» планує провести навчально-тренувальні збори із залученням 140 вихованців.

З початку тижня на базі ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 розпочав роботу пришкільний табір відпочинку «Усмішка» – нині його відвідують 166 дітей працівників Запорізької АЕС. Перша зміна триватиме до 6 липня.

Світлана Букреєва повідомила, що після тривалих дощів у закладах освіти виявили значну кількість випадків протікання покрівель. Найбільше постраждали приміщення ДНЗ №12, інші дитсадки також потребують капремонтів. Тож за результатами обстежень будуть складені акти та визначено подальші кроки для усунення дефектів.

У рамках державної субвенції Енергодар отримав оснащення для 9 навчальних природничо-математичних кабінетів – їх облаштують у ЕНВК №1, №5 та гімназії «Гармонія». На сьогодні вже встановлено 3 кабінети географії та математики.

Очікується поставка 25 ноутбуків для організації дистанційного навчання у навчальних закладах, які буде придбано за рахунок освітньої субвенції.

Також управління освіти подало запит на отримання субвенції для облаштування спортивних майданчиків у всіх 10 загальноосвітніх закладах міста, по шести з них вже отримано погодження. Фінансування  здійснюватиметься з державного, обласного та місцевого бюджетів.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Ось і закінчилась школа: випускники енергодарської гімназії почули свій останній шкільний дзвоник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X