Енергодарці – найкращі у марафоні з веслування

З 7 по 10 вересня у Вінниці відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное (марафон). У змаганнях взяли участь 217 спортсменів з 17 областей нашої країни.

Енергодарські веслувальники перемогли у всеукраїнському марафоні

Як повідомив МедіаЦентру директор спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС Віктор Діброва, у числі переможців і призерів опинилися й енергодарці.

Так, серед дорослих у змаганнях на каное-одиначці на відстані 18 000 м чемпіонкою стала Людмила Бабак; Денис Давидов на каное-одиначці (26 000 м) завоював І місце, а на каное-двійці (26 000 м) – «срібло». Серед молоді на І місце в каное-одиначці (23 000 м) навеслував Дмитро Кряж. А Олександр Чехмістренко став найкращим серед юніорів у змаганнях на байдарці-одиначці на відстані 23 000 м.

МедіаЦентр вітає спортсменів і бажає нових здобутків і перемог!