Рятувальники Енергодара найкращі: чоловіків нагородили за мужність

Початок липня в Енергодарі запам’ятався  масштабною пожежею на полігоні побутових відходів. Вигоріло 0,5 га території.  Рятувальники більше двох діб боролися з вогнем. Для гасіння було залучено 5 одиниць техніки та 23 чоловіки особового складу. Наші рятувальники під час надзвичайної події проявили не аби яку оперативність та злагодженість дій і повністю ліквідували пожежу.

Рятувальники Енергодара майже три дні гасили пожежу
Енергодарські рятувальники більше двох діб боролися з вогнем

Міський голова Павло Музика привітав працівників особового складу 1 державного пожежно-рятувального загону та висловив їм слова вдячності за мужність та відвагу.

Міський голова вручив рятувальникам грамоти та подарунки
Павло Музика привітав енергодарських рятувальників

Цього дня нагородами були відзначені:

Начальник 1-ДПРЗ  з охорони об’єктів Віталій Троян, заступник начальника (з питань оперативного реагування та цивільного захисту) 1-ДПРЗ з охорони об’єктів Сергій Лукашов, начальник чергової зміни ОКВ 1-ДПРЗ з охорони об’єктів Андрій Покалюк, командир відділення Денис Єфименко, Микола Кидонь, Іван Кузьмінов, Юрій Недавній, Олександр Ястребов, командир відділення-водій 31-ДПРЧ з охорони об’єктів Євген Грицюк, Віталій Птуха, водій 31-ДПРЧ з охорони об’єктів Євген Білек, Артем Великанов, водій 13 ДПРЧ Віктор Вареник, Антон Казначей, старший пожежний-рятувальник Олександр Сініпольський, пожежний-рятувальник 13 ДПРЧ Ігнатій Бойко, Олександр Картенюк, пожежний-рятувальник 31-ДПРЧ з охорони об’єктів Вадим Гичко.

Ми пишаємося, що в нашому місті  працюють такі сміливі та відповідальні чоловіки. Дякуємо вам, що піклуєтеся про безпеку енергодарців!

Енергодарські рятувальники загасили масштабну пожежу
Рятувальники Енергодара загасили пожежу на полігоні побутових відходів

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі дві вантажівки застрягли в піску

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X