Жителі Енергодара і районів перерахували 44,5 млн гривень плати за землю

Від оподаткування земельних ділянок з початку року місцеві бюджети Запорізької області отримали 338 мільйонів гривень плати за землю, що майже на 17 мільйонів більше, ніж за чотири місяці попереднього року.

Енергодарські землекористувачі заплатили 44,5 мільйона плати за землю
Більшу частину сплачених сум забезпечили землекористувачі-юридичні особи

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, лише у квітні від плати за землю до скарбниць громад надійшло майже 85 мільйонів гривень. Порівняно з минулорічними відрахування збільшилися на 2,4 мільйона.

Усього з початку року землекористувачі-юридичні особи спрямували до бюджетів 304 мільйони гривень, фізичні особи сплатили 34 мільйони.

Найбільші надходження отримала казна Запоріжжя – 133,4 мільйона. 44,5 мільйона перерахували до бюджету платники Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, 30,5 мільйона – Бердянська, Бердянського та Приморського районів, 26,4 мільйона – Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів.

Власники та орендарі землі Пологівського, Більмацького та Розівського районів забезпечили 20,7 мільйона, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського – 17,6 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського – 17,5 мільйона, Якимівського і Приазовського – 17 мільйонів, Василівського і Михайлівського – 16,7 мільйона, Токмака, Токмацького та Чернігівського районів – 14 мільйонів.

Плата за землю стовідсотково надходить до місцевих бюджетів, у тому числі, об’єднаних територіальних громад. За чотири місяці цього року доля орендної плати та земельного податку у місцевих скарбницях склала майже 12%.

Усього в Запорізькому регіоні налічується 8966 землекористувачів-юридичних осіб та 287,5 тисячі фізичних осіб.

Читайте також: Веселий «Team Building» зібрав енергодарців у парку Перемоги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X