В Енергодарі відбулася зустріч з представником НАБУ

У приміщенні вільного простору «FreeDom» відбулася зустріч директора Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрія Кравченко з молоддю та активними громадянами Енергодара.

В Енергодар завітав представник НАБУ
Представник НАБУ з візитом в Енергодарі

Юрій Олексійович розповідав зацікавленим слухачам вражаючі факти, пов’язані з діяльністю НАБУ.  Та повідомив, що основним завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Метою візиту Юрія Кравченко в Енергодар було звітування на тему «Результати роботи НАБУ за ІІ півріччя 2018 року». Але для енергодарців та представників міської влади наболілі питання були першочерговими для обговорення. Тож, депутат енергодарської міської ради Сергій Холод розповів Юрію Олексійовичу про безлад, який відбувається в нашому місті. Та повідомив йому шокуючи цифри, які «обертаються» навколо міського бюджету.

Депутат розповів представнику НАБУ про безлад, який коїться в Енергодарі
Сергій Холод розповів про безлад у нашому місті

До обговорення наявних проблем в Енергодарі долучився і голова правління  організації «Громадський контроль» Олександр Дєвочкін, який приніс на зустріч дві величезні теки звернень від громади. Він підтримав кожне слово, сказане депутатом, та від себе додав, що жити в нашому місті стало просто неможливо.

Олександр Дєвочкін від усієї громади  Енергодара звернувся до представника НАБУ
Олександр Дєвочкін звернувся за допомогою до представника НАБУ

Від безвиході, яка спонукала наших громадян, присутні на зустрічі енергодарці попросили представника НАБУ в терміновому порядку звернути увагу на всі негативні моменти, що кояться в нашому місті, та якнайшвидше запобігти їм.

Депутат Сергій Хоролець також виступив на зустрічі із закликом допомогти та розібратися, нарешті, в заплутаних фінансових справах Енергодара. Вислухавши кожного, директор Харківського територіального управління НАБУ запевнив, що справа по нашому місту розвивається, та найближчим часом буде розкрита.  Нею  вже зацікавилося керівництво НАБУ.

Керівництво НАБУ цікавить фінансові проблеми Енергодара
Керівництво НАБУ зацікавлене фінансовими проблемами нашого міста

Медіа Центр в свою чергу дякує кожному, хто не залишився осторонь гострої проблеми, що існує в Енергодарі, та висловив власну думку представнику НАБУ. Ми віримо , що такими діями ми разом змінимо життя в нашому місті на краще, адже під лежачий камінь вода не тече!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте также: Депутати і активісти Енергодара — про суди щодо МДЛ та комунальні негаразди

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X