На ЗаТЕС готують до пуску першу в Україні промислову систему накопичення енергії

Компанія ДТЕК завершила монтаж першої в Україні промислової системи накопичення енергії (СНЕ) потужністю 1 МВт і ємністю 2.25 МВт⋅год і перейшла до етапу пусконалагоджувальних робіт. Про це повідомляє пресслужба компанії.

На ЗаТЕС в Енергодарі готують до пуску перший в Україні промисловий павербанк
На ЗаТЕС в Енергодарі готують до пуску перший в Україні промисловий павербанк

СНЕ на літій-іонних акумуляторах встановлена ​​в Енергодарі на майданчику біля Запорізької ТЕС, оскільки тут є вся необхідна інфраструктура для підключення її до мережі, а також кваліфікований персонал, який обслуговуватиме цю систему.

Цей промисловий павербанк призначений для накопичення, зберігання та віддачі електроенергії в мережу, а також для підтримки функціонування енергосистеми з забезпеченням необхідної якості електроенергії. Для України це перший подібний проєкт, однак СНЕ вже активно працюють в усьому світі – в США, Великобританії, Австралії та Канаді використовують такі системи для забезпечення стабільної якості електроенергії та енергетичної безпеки.

За словами директора з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе, за допомогою цього проекту ДТЕК не тільки дасть старт новому ринку накопичувачів енергії в Україні, а й зробить великий внесок в трансформацію енергетичної галузі країни в цілому.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Учнівську молодь Енергодара запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X