На Запорізькій АЕС визначили кращих майстрів пляжного волейболу

В рамках ювілейної ХХ спартакіади Запорізької АЕС протягом серпня проходили змагання з пляжного волейболу, в яких взяли участь 11 команд.

Ювілейна спартакіада Запорізької АЕС: визначилися переможці змагань з пляжного волейболу

Як повідомляє пресслужба станції, перемогу на цьому етапі спартакіади здобула команда цеху теплової автоматики та вимірювань. У фіналі збірна команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони поступила лише чемпіонам, тож у підсумку має «срібло». А почесне третє місце посіла команда енергоремонтного підозрілу.

Зазначимо, що спартакіада ВП ЗАЕС проходить впродовж року серед цехів і підрозділів атомної станції і охоплює 16 видів спорту.