На Запорізькій АЕС відбулися «управлінські поєдинки»

У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися липневі «Поєдинки управлінських рішень». Це була третя за рахунком гра, у якій свої сили спробували вісім гравців (чотири пари) – фахівці різних підрозділів, посад і професій. Про це повідомляє пресслужба станції.

За умовами поєдинків у кожного учасника був секундант (група підтримки). Пара опонентів мала перевтілитися у героїв конкретної, як правило, конфліктної ситуації, визначити свої цілі, знайти аргументи або компроміс і, гідно й з користю для себе, вийти з обставин, що склалися. Учасники поєдинку грали за принципом вибування.

Хтось із гравців підійшов до діалогу з гумором, інші – використовували діловий підхід. Всі учасники спробували незвичні для себе умови й здобули завдяки грі життєвий та професійний досвід.

Переможцем липневих поєдинків став заступник начальника служби контролю металу Денис Коваленко. Разом із ним до фіналу дійшла провідний інженер цеху дезактивації Наталія Шабаршова.

Комісія оцінювала діалоги гравців, їх поведінку, підходи та навички комунікації.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Світло, газ, тарифи, підтримка ОСББ та інше: енергодарська влада відповіла на наболілі для містян питання

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X