На Запорізькій АЕС – новий в.о. генерального директора

Сьогодні, 3 червня, т.в.о президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін під час робочого візиту на Запорізьку АЕС представив колективу станції нового в.о. генерального директора – Дмитра Вербицького, який до цього обіймав посаду заступника головного інженера з технологій та інжиніринґу. Про це повідомляє пресслужба НАЕК «Енергоатом». 

Представляючи пана Вербицького, Петро Котін висловив сподівання, що трудовий колектив надасть всю необхідну підтримку новому керівникові та забезпечить стабільну й успішну роботу атомної станції. Також голова «Енергоатома» подякував тепер вже попередньому очільникові ЗАЕС Юрію Кульбі за сумлінну працю на посаді керівника найбільшої атомної станції Європи.

Новим в.о. генерального директора Запорізької АЕС став Петро Вербицький
Новим в.о. генерального директора Запорізької АЕС став Петро Вербицький

Що відомо про нового очільника Запорізької АЕС?

46-річний Дмитро Вербицький народився в Запорізької області та пройшов великий трудовий шлях на ЗАЕС. Навчався у Обнінському інституті ядерної енергетики, де отримав фах інженера-фізика-теплоенергетика. У 1998 році він прийшов працювати на Запорізьку АЕС оператором реакторного відділення. 2010 року Дмитро Вербицький обійняв посаду начальника зміни енергоблока експлуатаційного підрозділу, а ще за десять років, у травні 2020-го, був призначений заступником головного інженера з технології та інжиніринґу. 2012-го Дмитра Вербицького було визнано кращим фахівцем року на ЗАЕС.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці, кам’янці та великобілозерці сплатили до бюджету 44,6 млн земельного…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X