На водянському овочевому ринку правоохоронці провели рейд по виявленню нелегальних мігрантів

Вчора, 3 червня, співробітники Управління міграційної поліції ГУНП в Запорізькій області спільно з інспекторами Управління державної міграційної служби, оперативниками служби безпеки України, працівниками Національної гвардії та Бердянського прикордонного загону провели відпрацювання овочевого ринку у Водяному. Як повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області, правоохоронці мали на меті виявити та задокументувати факти нелегальної міграції. 

На овочевому ринку у Водяному виявили порушників міграційного законодавства
На овочевому ринку у Водяному виявили порушників міграційного законодавства

Працівники поліції перевірили документацію щодо наявності правових підстав перебування іноземців на території України, а також законності працевлаштування у більше ніж 60 осіб.

За результатами відпрацювання на трьох іноземців та одного громадянина України поліцейські склали адміністративні протоколи за порушення правил перебування в Україні та незаконне працевлаштування іноземця, передбачене ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 204 (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів) КУпАП та ст. 205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) КУпАП.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У водянського «ніндзі» поліцейські вилучили нунчаки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X