Іван Сердюк закликає виборців обов’язково прийти на дільниці та проголосувати!

За час короткої виборчої кампанії кандидату в народні депутати України по 79-му виборчому округу Івану Сердюку часто ставили одне і те ж питання: навіщо взагалі йти на вибори, адже, за великим рахунком, нічого не змінюється?І сьогодні, звертаючись до виборців, він дає на нього відповідь.

Іван Сердюк закликає виборців обов’язково прийти на дільниці та проголосувати
Іван Сердюк закликає виборців обов’язково прийти на дільниці та проголосувати

– На мою думку, для кожного громадянина демократичної держави можливість голосування є не тільки  правом, а й обов’язком. Ми всі прагнемо, аби в Україні не порушувалися права та свободи громадян. Хочемо, щоб влада до нас дослухалася. 

І хто саме формуватиме Верховну Раду, які закони вона прийматиме найближчі п’ять років, залежить виключно від нас.  Це – наш вибір і наша відповідальність.

Навіть якщо ви маєте намір підтримати не мене, а іншого кандидата,  я закликаю вас 21 липня прийти на виборчі дільниці. Головне, не залишайтеся байдужими і пасивними.

 Просто сидячи на диванах та біля екранів телевізорів, ми ніколи не зможемо змінити життя на краще. Міркуйте Аналізуйте. Голосуйте. І робіть свій вибір свідомо!

З повагою, кандидат в народні депутати України по 79-му виборчому округу Іван Сердюк.

Політична реклама

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X