На Великдень забезпечувати правопорядок у Василівському районі будуть 67 поліцейських

З 23-ї години сьогодні, 1 травня, в культових спорудах розпочинаються святкові богослужіння. Всього на території обслуговування Василівського районного управління поліції релігійні служби пройдуть у 32 храмах. Як повідомляє пресслужба РУП, за попередніми даними, участь у заходах візьмуть близько 1700  вірян.

До забезпечення правопорядку на території Василівського району залучено 67 поліцейських.

На Великдень забезпечувати правопорядок у Василівському районі будуть 67 поліцейських
На Великдень забезпечувати правопорядок у Василівському районі будуть 67 поліцейських

Керівництво Василівського районного управління поліції вжило заходи із забезпечення публічної безпеки та правопорядку під час богослужінь, у тому числі проведені робочі зустрічі з представниками релігійних громад та духовенства дотримання правил протиепідеміологічної безпеки в період Великодніх свят. Учасники зустрічі досягли домовленостей, що одним із головних завдань на сьогодні є необхідність забезпечити максимальну безпеку прихожан під час проведення богослужінь.

З огляду на те, що Запорізька область наразі перебуває у «червоній» зоні, бажано взяти учать в богослужіннях в форматі онлайн. У разі відвідування храмів обов’язковим є носіння захисних масок та дотримання соціальної дистанції півтора метри як для богослужінь в храмах (із розрахунку один громадянин на 4 квадратні метри), так і на відкритому повітрі під час проведення обрядів. Рекомендується обмежити проведення таких релігійних обрядів, як прикладання до ікон, миропомазання та святе причастя.

Правоохоронці наголошують, що проводитимуть максимальну роз’яснювальну та профілактичну роботу. Але у випадку грубого порушення закону поліцейські реагуватимуть жорстко – відповідно до чинного законодавства.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Інформація про реконструкцію готелю «Енергодар», яка «гуляє» соцмережами, не…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X